Florida

Florida
Nimi:Florida
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HEIA, SA SOE JA SÕBRALIK INIMENE- VÕTA ENDALE NUNNU FLORIDA
Florida on vahva kassineiu, kes kolis Pesaleidjasse 13.12.2020 Narvast ja on sündinud veebruaris 2020. Ta on tagasihoidlik, aga samas uudishimulik ja mänguhimuline.Kiisu on vahvalt kolmevärviline, valgete sokkide ja kraega.
Florida on läinud kolmel korral koju, kuid kahjuks on ta iga kord erinevatel põhjustel tagastatud. Kord pelglikkuse tõttu ja korra mittesobivuse tõttu teise kassiga. Kassile lubati aega anda, aga välja kukkus hoopis teistmoodi. Teisel korral ei vedanud tal üldse, ta tagastati väga kõhnana ja väidetavalt oli tegemist metsiku kassiga, kellega pole võimalik kontakti saada. Mis on veider väide, sest kassituppa jõudes oli ta küll hirmunud, aga võttis meeleldi vastu paid ja lohutussõnad. Praeguseks on ta kosunud, rahunenud ja veedab mõnusalt aega suures kassitoas. Ning laseb endale ka õrnalt pai teha! Eriti meeldib talle mängida pallikeste ja mänguhiirtega.
Kui kiisu Pesaleidjasse teist korda tagastati, siis kontrolliti arsti poolt ka tema tervis üle. Floridal tuvastati kasside koroona, mida ta ka teistele edasi kanda võib. Selle tulemusena on tal kogu aeg kõhulahtisus, mida saab probiootikumidega leevendada. Võimalik, et stressivabas kodukeskkonnas läheb tal olemine palju paremaks.
Kui soovid teda lähemalt tundma õppida, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida palun loomasoovija küsimustik.