Fred

Fred
Nimi:Fred
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

FRED UNISTAB PARIMAST SÕBRAST!

Kullast südamega Fred unistab parima sõbra ja hingesugulase leidmisest, kes teda hellalt turjalt sõrmega silitaks ja pealaest sabaotsani pehmelt käega lükkaks. See vahva vurrukandja on väsimatu mängija ja vahel naudib ka paitamist.

Meie juurde saabus ta Paldiskist ning on pigem ettevaatliku ja argliku käitumisega. Temaga tutvudes on tal kombeks sinu sõrmi nuusutada ja ka maiuseid on ta nõus peost sööma. Kui miski peaks teda ehmatama, siis annab ta sellest eemale tõmbumisega märku, kuid kuna tal on soe süda, siis ei ole ta ühegi inimese vastu oma käppa tõstnud ega hambaid välgutanud. Kui talle maiust pakkuda või temaga mängida, siis laseb ta ennast silitada, kuid on kiire eemale tõmbuma äkiliste liigutuste juures. Ja mängimisest rääkides, linnukujuga mänguasjad on tema nõrkuseks!

Freddy on sõbralik kass, kel on kassitoas palju neljajalgseid sõpru ja teda võiks päriskodus ka sõbrad ees oodata. Fred ei ole enam kassipoeg, kuid nagu noor kass kunagi, on temagi väga lustlik ja energiline. Seega võiks temaga mängimiseks aega leida. Talle meeldib joosta, kassimajas turnida, lennult suleritva või plastist liblikat püüda. Viimasel ajal on tema lemmik mäng põrandal libisevale nöörijupile järgi kihutamine.

Fred on must lühikarvaline ja roheliste silmadega isane kass. Ta on sündinud arvatavasti jaanuaris 2020 ja sai just 3-aastaseks. Fred tuli Pesaleidja kassituppa Paldiski tänavailt septembris 2022. Ta on vaktsineeritud, kiibistatud, kastreeritud ja saanud parasiitide vastase tõrje. Fred on alles noor kass. Temaga koos saad veel kaua unistada ja neid unistusi täide viia, üheskoos seigelda.

Kui soovid meie toreda Frediga tutvust teha, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie loomavõtutingimustega ja täida ära ankeet. Seejärel võtame Sinuga peatselt ühendust ja kutsume Fredile külla.