Frederik

Frederik
Nimi:Frederik
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

FREDERIK - KASS, KELLE USALDUS VAJAB VÕITMIST

Astudes hoiukoju Sa ei näegi teda - arvatavasti on ta ühes või teises varjulisemas pesas. Kui teda vaikselt otsima hakata, leiab ta üles küll, aga liiga lähedale minnes pistab ta susina saatel jooksu. Ta ei ole kuri. Ta ei ründa. Mõnikord võib käpaga viibata, et "Hoia eemale!". Tema sees on lihtsalt tohutu hirm inimese ees.

Frederik sündis umbes 2016. aasta kevadel Kiisa suvilate rajoonis ning pesitses seal koos oma õe ja paari kamraadiga, kuni ta Pesaleidja kassituppa jõudis 2017. aasta juunis. Suvilas oli näha, et kui näidata talle inimkätt, mis poetab talle söömiseks nii mõndagi head ja paremat, siis ta usaldab sind rohkem ning julgeb hetkeks isegi mööda jalgu ennast hõõruda. Aga nii kui tahtsid talle ka paisid jagada, jooksis ta välejalgselt eemale ning põrnitses sind siis kaugemalt.

Frederikuke vajab päriskodu, kus tal oleks aega ja ruumi olla esialgu rahus, et siis vaikselt hakata inimesega harjuma läbi söögipalade, mängu ja kontakti.

Kui Sinus on soovi pakkuda sellele õnnetule hirmunud kassipoisile turvalist peavarju, kus ta saaks oma hirmukookonist välja tulla ning elada õnnelikku kassielu, siis täida meie kiisuvõtja küsimustik.

Frederikuga tuleb kaasa ka kinkekott ProPlani poolt.