Fury

Fury
Nimi:Fury
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEILUS, KUID PISUT TÕRE FURY ON VALMIS SULLE VÕIMALUSE ANDMA!

 

See imeilus must kaunitar on umbes 2017. aasta augustikuu paiku sündinud kassitüdruk Fury, kes kolis oma armsate poegadega Pesaleidja kassituppa 2020. aasta augustikuus Kuusalust. 

Nagu mainitud, tuli Fury meie hoole alla oma nelja imearmsa musta pojaga, kes tänaseks on kõik oma kodudesse kolinud ning naudivad tõelist kodukassi elu. Nüüd aga soovib meie armas Fury ka oma koju saada. 

Nähes Furyt jääb inimestele silma alati tema imeilus, salapärane ja absoluutselt hüpnotiseeriv süsimust kasukas, mille sisse on kaks hõõguvat silma ära peidetud. 

Hirmunud kassitüdruk üritab inimest nähes ennast võimalikult väikseks suruda ja teha kõik, mis tema võimuses, et jube kahejalgne teda ei märkaks. Talle lähenedes on näha tema erkrohelistes silmades suurt hirmu. Hirmu inimese ja tema kavatsuste ees ning selleks, et ennast kaitsa näitab kassike inimesele ähvardavaid hambaid ja laseb kuuldele hirmutava sisina. Fury ei armasta hetkel inimesi absoluutselt ning kõik kahejalgsed tekitavad temas negatiivseid tundeid, mis ajavad ta karvad turri ja sütitavad leegi ta silmades. 

Fury vajab väga endale kodu, kus antakse talle kogu maailma rahu, armastus ja aeg, mida ta vajab selleks, et oma süda külmast ja raskest jääst välja päästa. Ta vajab inimest, keda ei heiduta teadmine, et hirmunud kassist ei saa kahe nädalaga sülekass. Furyle tasub läheneda ettevaatlikult: teda tuleb õpetada läbi väikeste sammude, sest teadagi teevad mitmed pisikesed sammud kokku ühe suure eduloo. Meie usume, et talle on võimalik õpetada armastust ja usaldust: oma tööd tehes puutume ju igapäevaselt kokku kassidega, kes on alguses inimesi absoluutselt peljanud, kuid aastatega on nad tõelisteks sülekassideks kasvanud. Me siiralt usume, et õiges kodus saaks ka Fury on südame lõpuks valla päästa, sest kahesaja teise kassi keskel on raske mõista, mis su ümber toimub ning keda saab usaldada.

Kui just sina soovid oma ellu arajat väljakutset, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", täida ära loomasoovija ankeet ning me võtame sinuga ise ühendust!