Ginger

Ginger
Nimi:Ginger
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS GINGER OTSIB OMA INIMEST!

Ginger on sündinud 06.07.2018. Pesaleidjasse jõudis see parimais aastais kassipoiss 4 käppa MTÜst. Ginger on Pesaleidjas oma kodu oodanud selle aasta juulist.

Te vaid vaadake, kui ilus see kassike on! Kasukas on punane ja kohev, karv on pikk ja hoolitsetud. Kiisukesel on valge lõuaalune ning jalas valged sokid. Gingerit eristab teistest kassidest asjaolu, et tal on üks silm veidi kõõrdi. Talle endale see mingit vaeva ei põhjusta ning iluveaks me seda ka ei pea - see just teeb ta omapäraseks ja ainulaadseks! Gingeril on küll väga silmatorkav kaunis välimus, kuid iseloom on tal pigem tagasihoidlik. Tema usalduse võitmiseks on vaja aega ja kannatust - igaühele ta ennast kätte ei anna. Pelglikkusest hoolimata ei ole ta kuri ning inimesele kallale ei kipu. Ginger sobiks pigem koju, kus ta saaks olla ainuke kiisu. Uus kodu peaks arvestama ka sellega, et ta vajab natuke aega, et oma häbelikkusest üle saada. Kui olla piisavalt kannatlik ja Gingeri usaldus võita, saab temast kindlasti paikiisu, kes on teile igavesti tänulik talle antud võimaluse eest päriskodus elupäevade lõpuni nurru lüüa!

Kui sa leiad, et soovid anda Gingerile võimaluse sulle südamesse pugeda, täida loomasoovija ankeet. Seejärel võtavad vabatahtlikud sinuga ühendust ning lepivad kohtumise kokku.