Gonzo

Gonzo
Nimi:Gonzo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUS!

Praegu pole sa mulle muud kui üks kahejalgne, täpselt samasugune kui sada tuhat teist kahejalgset, ja mul pole sind tarvis. Ning ka sinul pole mind tarvis. Mina olen sulle lihtsalt kass nagu sada tuhat teist kassi. Aga kui sa mu taltsutad, siis on meil teineteist tarvis. Antoine de Saint-Exupéry, Gonzo versioon

Ilus ja vahva, varsti kolme aastane, kassipoiss Gonzo kolis Pesaleidjasse Paljassaare varjupaigast 30.08.2019. Oma kauni vesihalli karvkatte ja väikese aimatava valge lipsukesega on ta tõeline härrasmees. Ta on rahuliku loomuga poiss, kes on hetkel veel uskumusel, et talle pole inimese lähedust vaja.

Samas on Gonzo siiski avatud meelega – mõne nädala jooksul on härra kassitoas nähtavalt julgemaks muutunud. Kui oktoobris võis Gonzot vaid kõige kõrgema ja kaugema riiuli otsas värisemas näha, siis nüüd on ta juba tunduvalt julgem. Ta ei peida end enam, ta istub sirge seljaga ja vaatleb sind – silmis ettevaatlik uudishimu. Võib-olla oleks täitsa tore olla taltsutatud...? Eks järsud liigutused on ikka hirmsad ja liiga lähedale ei julge veel lasta, aga kätt võib nuusutada küll ja eriti tore on kui käes on paabulinnu sule roots, mida saab näksata ja käpaga püüda! Pealt näha aral ja tagasihoidlikul Gonzol võib nii mõnigi vahva üllatus varuks olla.

Gonzo sobiks hästi pere ainsaks lemmikloomaks, kuid mõni seltsiline võiks Gonzole samuti meeltmööda olla – seltsis ikka segasem!

Gonzo on kastreeritud, kiibistatud, vaktsineeritud, saab parasiiditõrjet ja omab täitsa isiklikku passi – nagu ühele korralikule kiisuhärrale kombeks. Gonzoga tuleb päriskoju kaasa ka kinkekott ProPlan'ilt!

Kui leiad, et sooviksid taltsutada meie vahvat Gonzot (ja saada vastutasuks ise ka taltsutatud), siis tule Gonzole Pesaleidjasse külla! Selleks vajuta lehekülje all olevat „soovin seda loomakest“ ning täida, palun, meie ankeet. Võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel!