Grenada

Grenada
Nimi:Grenada
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

TAGASIHOIDLIK GRENADA LÄKS VIKERKAARELE!


Grenada saabus Pesaleidja kassituppa 25.10.2019, Paljassaare varjupaigast. Grenada on oma päriskodu oodanud tegelikult aga juba 2019.aasta augustist.

Kuigi tegu on äärmiselt kauni kassikesega, siis ei tasu lasta välimuses end lasta eksitada. Grenada puhul tuleb arvestada, et tema varasem elu ilmselt ei ole just kõige kergemate killast olnud. Seetõttu pelgab ta veidi ning hoiab inimestest eemale. Samas saab ta väga hästi läbi teiste kassikestega ning nende seltsi naudib ta kohe väga. Seetõttu on ilmselt tee tema usalduseni võimalik eriti efektiivselt just siis, kui kodus on ees ootamas mõni teine kass. 

Kuigi kassitoas on palju teisi kasse, siis tegelikult ei ole varjupaiga keskkond siiski see, kus üks pelglik kassikene elama peaks. Grenada oleks vägagi väärt elama ühes kindlas kohas, kindlate inimeste seltsis, nii on tal palju kergem õppida kahejalgseid usaldama, sest tema ümber on koguaeg ühed kindlad isikud. 

Kui just sinu kodus on kohta ühele tagasihoidlikule kassile, siis palun paku just Grenada päriskodu. Päriskodu pakkumiseks vajuta siin samal lehel "soovin seda kassikest" ning tule Grenada külla. 

Grenada võtab enda uude koju kaasa ka kingituse ProPlanilt.