Hallu

Hallu
Nimi:Hallu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja hoiukodudes
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

 

SAAGE TUTTAVAKS NÖBININA HALLUGA

Hallu on pehme halli kasukaga kass, kes jõudis Pesaleidjasse 02.03. 2020 läbi Paljassaare varjupaiga. Kiisu on üle aasta vana ja leitud oma sõpradega Kopli tänavatelt. Hallu on rahulik, tagasihoidlik ja sõbralik.

Aga kui läheb mänguks, siis saab tasasest kiisust energiapall. Tavapärane on ühest toast teise tormamine, kõrgete kappide ja maast laeni ronimispuu otsas edasi-tagasi turnimine…muudkui üks kass ees ja teine järel. Hallu ootab alati ära, kui teised hoiukiisud mängudega alustavad ja siis hüppab julgelt sekka. Tal on siin palju sõpru: Mustu, Kribu, Nuki ja suur Mõmsik ka. Lemmikmänguks on kujunenud vildist pessa pugenud Mõmsiku peal tallumine ja tema otsa hüppamine. Ning mingil imelikul põhjusel tundub ka Mõmsik nautivat, mida need noored pätipoisid temaga teevad.
 
Peale mängimise meeldib talle ka süüa ja inimesi jälgida tema igapäevastes tegevustes. Sööki tuleb talle serveerida igapäevaselt magamistuppa kapi otsa ja kui seda väheks jääb, saab lisa krabada teiste kaussidest.
 
Hallu ei lase endale veel pai teha, aga ta heidab tihti perenaisest nii meetrikese kaugusele mugavalt külili ning jälgib, mis tehakse. Kui käsi sirutada, siis ta peab seda mänguasjaks ja sähmab esialgu käpaga. Usun, et see olukord muutub aja jooksul, sest ta ronib uudishimulikult iga päevaga järjest lähemale.
 
Hallu tahab minna koju, kus on juba mõni sõbralik karvakera ees. Samuti võib ta võtta endale mõne hoiukodu sõbra julgustuseks kaasa.

Kui miski Sind seda teksti lugedes ja pilti nähes kõnetas, siis täida palun loomasoovija ankeet ja Sinuga võetakse peatselt ühendust.

Kingituseks tuleb kassiga kaasa Pro Plani kinkekotike.