Hanz-Herbert

Hanz-Herbert
Nimi:Hanz-Herbert
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HANZ-HERBET ON OMA INIMESE OTSINGUL!

Hanz-Herbert leiti Tõrvast apaatsena 28.01.2020. Leidja käis temaga arsti juures, kus kiisuke sai parasiitide tõrjed, pikaajalise antibiootikumi süsti, juhtnöörid ja abivahendid kaasa, kuidas nahakahjustust hooldada ja ravida. Tõrvas olev hoiukodu võttis kiisukese enda juurde taastuma.

Ravi toimis - karvutu laik muutus iga päevaga paremaks ja nahakahjustus taandus. Varsti aga ilmnesid kassikesel uued tervise probleemid - Hanz-Herbert hakkas paaniliselt lakkuma oma selga karvutuks, millest tekkisid suured valulikud kärnad selja peale. Hoiukodu perenaine viis kiisu uuesti loomakliinikusse. Arsti hinnagul  võib tegemist olla mingi vana traumaga, kuna ka üks keha pool oli kärnadega tihedalt kaetud. Mitmed korrad käidud erinevates kliinikutes, pole soovitud ravi tulemust saadud, kiisukest vaevab ikka veel sügelus.

Hanz-Herbert on hetkel hoiukodus ja saab ravi. Meie loodame, et ta saab ikka varsti terveks ja leiab oma kodu, kuhu saab minna rõõmsa ja terve kiisuna.

Kauni halli kasukaga umbes 2017 oktoobris sündinud Hanz-Herbert lubab pai teha, aga on veidi ebakindel inimese käe liigutuste suhtes. Ta pole veel sülekiisu, aga Hanz-Herbertiga on kindlasti võimalik suureks sõbraks saada – selleks oleks talle vaja veidi aega, et ta usaldus ja usk inimesteste headusesse taastuks.

Kui Sa tunned, et Hanz-Herbert kuulub Sinu perre, siis täida, palun, kiisuvõtja küsimustik ja kiisu hoiukodu võtab esimesel võimalusel ühendust!