Härra Ploom

Härra Ploom
Nimi:Härra Ploom
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

BRONEERITUD! Härra Ploom seilab augusti alguses üle lahe uue kodu poole!

Enampakkumisele on tulnud üks tõsiselt ilus ja pontsakas, läikiva karvaga noor vesihall kiisu, kellel rinnal viisakas valge laiguke - Härra Ploom! Vanust on tal nii umbes paar aastat, seega saaks ta perele veel pikki aastaid rõõmu pakkuda. Kiisu püüti kinni Viljandist Ploomi tänavalt (sellest ka siis tema eriline nimi) ja alates 30.03.22 resideerub nurrik Tallinnas hoiukodus. Hoiukodus tundus, et kiisul läheb kõik hästi, ja nii oligi, KUNI...

Minnes tagasi nende esimeste kuude juurde, kui Ploom hoiukoju alles kolis ning olukorraga harjuma hakkas. Nagu paljudki tänavakassid, ei olnud poisu inimestega üldse harjunud ja kartis nii hirmsasti, et päevasel ajal tuli ennast kogu aeg voodi alla peita ja oma business ära ajada ainult öösel (süüa ja magada, kasutada tualetti). Kui Ploom jäigi kellegi silma alla, jooksis ta viuhti! tagasi sinna, kust tuli. Muidugi ei saaks väita, et tasapisi, päev-päevalt ei oleks näha olnud tublisid edusamme – juba varsti meeldis kiisule ohutus kauguses pere toimetusi pealt vaadata.

Tuleme nüüd tagasi hetkeolukorra juurde. Ploom on palju aktiivsem ning liigub hoiukodus kordades rohkem ringi. Ka otsib ta kontakti hoiukodu enda kassiga, ja tahab teise kiisuga nii hirmsasti mängida, oi kuidas tahab! Aga... Hoiukodu enda kass ei salli üldse meie kallist Härra Ploomi, susiseb viimase peale ning jookseb eest ära. Tagatipuks on hakanud hoiukodu kass stressist pissima ning kakama sinna, kuhu ta ei peaks ning ei tohiks. Olukord on muidugi ääretult kurb igast võimalikust vaatenurgast: mõelge, mida võib Härra Ploom tunda, kui iga kord tema katsed läheneda lükatakse tagasi; mõelge, kui ebamugavalt tunneb ennast teine kass Ploomi läheduses; mõelge, kui kurb on hoiukodu, et peab seisma sellise otsuse ees. Ja nüüd mõtleme veel edasi, mis juhtuks Ploomiga siis, kui ta peaks tagasi kassituppa kolima... Selline stress oleks, keerutamata öeldes, tappev.

Härra Ploom on nii tore ning armas kiisu, vaikne ja ei vaja palju, et olla õnnelik. Seega, hea inimene, kui soovid olla kiisu päästeingel ning saada tema päris-päris oma koduks, siis täida meie kodulehel loomasoovija küsimustik https://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/ ning võtame Sinuga ise ühendust.

Kui aga sooviksid nurrikule hoopis hoiukodu pakkuda, siis loe lähemalt siit: https://www.pesaleidja.ee/pesaleidja-hoiukodud/. Pesaleidja poolt saab kõik hoiukodunduseks vajaliku, alates toidust kuni kratsipuudeni välja. Peale selle on igal hoiukodul ka vanemvabatahtlik, kes on nii nõu kui jõuga alati abiks.