Heldeke

Heldeke
Nimi:Heldeke
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEKAUNIS KIISUPREILI HELDEKE OTSIB KODU, KUS MÄNGIDA JA PAISID NAUTIDA!

Heldeke on umbes 2,5-aastane kassipreili, kes on Pesaleidjas juba üle aasta olnud. Pärit on ta Märjamaalt. Selllised kauni kasukaga hallikirjud kiisud lähevad sageli ikka päris kähku koju aga Heldeke ei ole veel millegi pärast kellelegi silma jäänud ning ootab veel seda õnnelikku päeva, kui mõnel kahejalgsel teda nähes silmad särama löövad! Kahjuks on Heldeke üks neist kiisudest, kelle silmist näeme iga päevaga aina suuremat kurbust ja sära kustumist, sest kodu-ootus ning lootus olla säravaim täht oma kodus, on vaikselt hääbumas. Seetõttu loodame meie Pesaleidjas, et see kaunitar jääb peagi kellelegi silma!

Heldeke jõudis meieni oma kahe pojaga, kes on ammu juba head kodud leidnud. Pesaleidjasse oli tulles ikka täitsa arg, aga ajaga on ta inimestega aina enam harjunud. Näeme, et ta on oma kestast välja tulemas ning vaikselt, sobival momendil, saab talle juba ka pai teha! Muidugi toimuks see kõik rahulikus koduses keskkonnas kindlasti oluliselt kiiremini!

See armas karvapall on imekaunite roheliste silmadega ning halli-triibulise ja valgekirju kasukaga. Ninanöps on roosa! Ta on eeskujulikule koduootajale omaselt steriliseeritud, kiibitud, vaktsineeritud ning läbinud muud vajalikud protseduurid! Kui tunned, et Heldeke võiks olla see kaunitar, kes just Sinu kodus uhkelt, saba püsti, ringi patseerib, siis täida meie "Loomasoovija küsimustik" ning kutsume Sind peatselt Pesaleidjasse Heldekesele külla!