Helen

Helen
Nimi:Helen
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

USIN HELEN ON KODUOTSINGUL 

 

Helenile meeldib tähelepanu. Helen on vaktsineeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, kiibistatud, kuid veel steriliseerimata. Seetõttu peab armas kassitüdruk praegu veel omaette elama, enne kui ta saab kolida suurde kassituppa.

 

Umbes 1-aastane neiu saabus Pesaleidjasse selle aasta märtsikuus. Kui minna kassitoas Heleni pesa juurde, tervitab sind alati üks eriti rõõmus ja tähelepanu sooviv kassike. Heleni viis tähelepanu saamiseks on tavaliselt meeletult siputamine ja ainult hetkeks imearmsasse poosi istumine, et siis ennast uuesti liigutada. Helenil on kaunis triibuline, pisut tumedam kasukas ja erksad rohelised silmad. Helen on väga sõbralik. Silitamisest ta veel eriti ei hooli, sest käega läheneds hakkab Helen igasuguseid huvitavaid trikke tegema, et esialgu paide eest viisakalt põigata. Helen on tõesti nii-nii armas kassitüdruk, kellega on alati tore koos aega veeta. Oma päriskodus oleks Helen kindlasti kui killuke päikest muidu tumedas päevas, kes vajab aeg-ajalt hoolt ja armastust.

 

Kui soovid kiisukesega tutvuma tulla, kliki nupul "Soovin seda loomakest", loe läbi tingimused ja täida küimustik. Võtame seejärel Sinuga ise viie päeva jooksul ühendust! Koju võtab Helen endaga kaasa ka oma uhke kassi passi.