Honey

Honey
Nimi:Honey
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

APPI, HONEY ON JUBA 2 AASTAT KODUTU OLNUD

See ülinunnude SUURTE silmadega ja õnne toova värvilise kasukaga nunnuke Honey on täitsa tõsiselt juba 2 aastat oma kodu oodanud! KUIDAS? Vaadake teda – tahaks ta ju ometi kohe kaissu haarata ja musidega üle valada! Vot siin peitubki vastus – Honey ei ole veel kaisukiisu! Ja just kaisukiisud on need, kes kõik enne teda on valituks osutunud.

Honey püüti koos oma õe Happyga ning preilid saavad nii omavahel kui ka hoiukodu teiste kiisudega väga hästi läbi! Ta sõbrustab kõikide kiisudega - nii suurte kui ka väikestega, nii sõbralike kui ka isekamatega. Suurtele sõbralikele kiisudele jookseb Honey kohe vastu ja hakkab nurrudes nende ninasid musitama. Seega võib Honey julgelt võtta kodus ees ootava kiisu seltsiliseks, sest mida ikka üksinda pikad talveõhtud teha kui mitte kassitempe. Ühesõnaga ideaalne kiisu, kellel puudub oma ideaalist veel vaid päris enda kodu.

Honeyl on veel üks armas komme – nimelt meeldib talle ennast magamise ajal ära peita, aga vahepeal valib ta peidukad, kus näiteks tagumine osa jääb nähtavale. Aga ta ise seda ei tea ja põõnab rahus peadpidi kapi ja seina vahel, pool kere väljas. Aga kui ta ise ennast nii hästi tunneb, siis polgi probleemi, las kass magab.

Kui soovid oma perre sellist kaunist ja huvitava iseloomuga kiisuplikat, siis täida Pesaleidja ankeet ja Honey hoiukodu saab kohtumise kokku leppida.

Uude koju kolib Honey koos ProPlani poolt kokku pandud kinkekotiga.