Imearmas Della

Imearmas Della
Nimi:Imearmas Della
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:pruun
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ROSINASILMNE ÕNNESÄRGIS SÜNDINUD DELLA SOOVIB OMA IMELISE ISELOOMUGA UUT KODU RÕÕMUSTADA! 

Imearmas aastane roheliste suurte silmadega triibutüdruk on sündinud õnnesärgis. Nimelt on ta oma kolooniast ainus täiskasvanud kiisu, kel õnnestus ellu jääda. Ühe vanatädi koju tekkis valede otsuste tagajärjel 30-pealine koloonia, kelle ülevalpidamisega proua enam hakkama ei saanud. Olukord läks juba kõigi osapoolte jaoks niivõrd kurvaks, et sekkusid nii vallatöötajad kui ka Veterinaar- ja Toiduamet, viimased soovitasid kogu koloonia lihtsalt hukata, sest kassipoegade tervislik seisund vajas veterinaarset abi, aga oma elugagi mitte hakkamasaaval omanikul raha polnud. Tänu headele inimestele, kes sellesse protsessi sekkusid, kolisid 11 haiget kassipoega ja Della, kes tuvastati ühe pesakonna emaks, Pesaleidja varjupaika. Kahjuks ei õnnestunud meil vabatahtlike ja veterinaari püüdlustes hoolimata päästa Della 6 kiisupoega kuid 5 suuremat on meil stabilises tervislikus seisus. Della oleme suutnud hoiukodu abiga natuke priskemaks toita, ta on saanud parasiiditõrje kuuri ja tema on täiesti terve. Kuigi Pesaleidja oli valmis ka kõik ülejäänud 20 täiskavanud kassi enda hoole alla võtma, on vallatöötajate ebaeetilistest otsustest tingituna suurem enamus neist hukatud, kuigi täiskavanud kassid oli sotsiaalsed, sõbralikud ja terved, nagu Dellagi.

Della on imelise iseloomuga – ta vaatab inimest oma suurte usaldavate silmadega ja ta ei väsi hellusest. Ütleme Pesaleidjas selliste sõbralike ja lähedust otsivate kiisude kohta ideaalne kass, kuigi kõik loomad on oma eriliste kommete ja mitmesuguste lähedusevajaduse tasemega omaette ideaalsed.

Della saab ka lähiajal steriliseeritud, seega on ta seejärel valmis päris enda koju kolima, kus ta ei pea kunagi kannatama nälga, hellusepuudust ega nägema oma poegade hukkumist.

Uude koju kolib Della koos Pro Plani kinkekotiga.