Ingel

Ingel
Nimi:Ingel
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMETLED INGLIT-JÕULUKRINGLIT?! SIIS KIRJUTA TALLE…

 

Kass Ingel kolis Pesaleidjasse Narva Neli Käppa MTÜ kaudu selle aasta aprillis. Ta on arvatavasti sündinud augustis 2013. Ingel leiti Narvast kiibistatuna, kuid kahjuks kiip oli registreerimata. Samuti oli kiisu koheselt väga sõbralik, mistõttu arvame, et tegu on kindlasti kellegi kodukassiga. Kahjuks talle kui endisele kodukassile mõjus Pesaleidja vabapidamistuba väga stressirohkelt ja talle leiti seetõttu hoiukodu.

 

Praeguse hoiukodu perenaine hüüab teda Inkuks või Inkuminkuks. Ta on inimesega sõbralik ja vajab tihti lähedust. Kui ta oktoobri algul hoiukoju saabus, siis oli ta esialgu tutvumisperioodiks teistest eraldi. Aga hiljem samades ruumides olles ehmatas ta oma agressiivse mängustiiliga esialgu kõik  hoiulised ja oma kassid ära. Aja jooksul kohaneti ja nö jagati territooriumid ära. Vanemad olijad kehtestasid ennast ja panid ta paika ning öösiti on nüüd teisest toast kuulda aegajalt suurt mängumöllu. Suurim probleem on õrna ühesilmse Leandraga, kellega nad üldse läbi ei saa. Ingel lihtsalt ründab teda ja seetõttu vajab Inku kas uut hoiukodu või päriskodu.

 

Ingel vajab stressivaba kodu, kus esialgu teisi kasse pole. Ta on väga suure omanditundega- diivanil liibub inimese vastu ja nurrub kõht püsti. Kui tema jaoks paitamine liiga pikaks muutub, siis ta võib äkiliselt reageerida- muretseda ei tasu, sest tal pole hambaid. Kindlasti tahab ka öösel voodi hõivata. Mängib hea meelega, tormab mööda korterit ringi ja vallutab kõrgusi. Tema uued inimesed panema end valmis kassiga tegelemiseks, sest see kiisu tajab nööri otsas suletutte varitseda ja taga ajada. Poolest tunnikesest päevast talle piisab.

 

Viimasel arstilkäigul kontrolliti verd, maksanäitajad on nüüd normis ning saime arstilt loa kiisu koju saata. Esialgu tuleb jätkata gastro toiduga ja selle annab hoiukodu uuele perele kaasa. Täpsemat infot tema tervise kohta saab hoiukodult.

 

Anna palun märku, kui oled valmis Ingliga edasi tegelema. Ning ole valmis, et see kass oma armsusega su südame päriselt endale võidab- nii on ta teinud oma praeguse hoiukodu perenaisega. Kurb on loobuda temaga koos diivanil lebamisest ja vilinaga nurrust.