Iris

Iris
Nimi:Iris
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SUURTE SILMADEGA IRIS TAHAB KODUSOOJUST TUNDA

03.06.2021 Sillamäelt Pesaleidjasse kolinud armas väike Iris on arvatavasti sündinud 2017. aastal. Irisel on kaunis, valge ja triipudega kasukas. Ta on pigem väikest kasvu, mistõttu näeb Iris välja nagu pisikene kassipoeg.

Elu keerdkäigud on Irise ilma jätnud ühest tagakäpast. Kindlasti põhjustab see kallile Irisele mõningaid väljakutseid, kuid see ei takista teda unistamast oma soojast päriskodust. Kassitoas on Iris pidevalt hirmunud ja veedab terve päeva omaette pesakeses... Ta hakkab värisema kui mõni kahejalgne tema juurde tuleb, kuid õrnad silitused ja rahulik vestlus aitavad Irisel veidi rahuneda.

Iris sooviks endale kodu, kus tal on turvaline ja ta on hoitud. Sellisel juhul saaks armastusväärne Iris hakata tasapisi julgust koguma ja nautida elu rahulikult koos maitsva toiduga, jättes pideva hirmu minevikku.

Väike Iris on vaktsineeritud, steriliseeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, kiibistatud ja on uhke kasside passi omanik.

Kui sooviksid anda armsale Irisele armastava ja hooliva kodu, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik, klikkides nupul "Soovin seda loomakest".