Janis

Janis
Nimi:Janis
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SÕBRALIK JANIS OTSIB PESA, MIDA KUTSUDA OMA KODUKS

Janis on süsimust, isane kass, kellel on väga palju huvitavaid omadusi. Ta on sündinud 2018. aasta suvekuul. Janis kolis Pesaleidjasse 2019. aasta märtsis kuskilt Põhja-Eestist ning 2020. aasta oktoobris jõudis ta hoiukodusse. Hoiukodusse paigutamise vajaduse tingis see, et Janise jaoks on 100 teist kassi umbes 99 kassi liiga palju. Ta ei ole alfa, ta on üsna pisike ja seega käis enese kehtestamine talle üle jõu. Nüüd elab ta koos teise Pesaleidja kassiga - Keshaga - Tallinna hoiukodus ning jagavad sõbralikult territooriumi.

Janis armastab süüa, mängida ja üks imelisem edusamm on paide ning silituste nautimine. Temast on saanud sõber. Tegemist on ühe ehedama näitega sellest, mismoodi kodune elu mõjutab kassi suhtumist inimesesse. Janis armastab süüa kõike, mis on toores - see kaob kui tolmuimejasse. Ta ei armasta väga oma liigikaaslasi, aga tundub, et praegusel ajal on kooselu teise kassiga sujunud. Lihtsalt, see teine kass ei tohiks olla väga pealetükkiv. Teate küll, endale ka ei meeldi, kui tahad raamatut lugeda ja keegi elab sul seljas.  

Janisele väga meeldiks, kui ta järgmine peatus oleks juba päriskodus, kus jagatakse häid maiuseid ning palju paisid. Kui sa tunned, et tahad Janisele sellist vapustavat elu pakkuda, siis vajuta "Soovin seda loomakest!", tutvu meie tingimustega ning hoiukodu kutsub su endale külla!