Jasper

Jasper
Nimi:Jasper
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Jasper

Jasper on leitud 06.08.2021 Tõrvast Riiska linnaosast, kui ta seal üksi ringi uitas. Ta jooksiks inimestega kaasa, ta tahtis paiasid, suhelda ja palus süüa, kuna kõhuke oli tühi. Vahel õnnestus kõhutäis heade inimeste abiga saada, vahest kõndisid inimesed lihtsalt mööda ja ei reageerinud kiisukese abipalvele. Jasper poiss seikles õues pea 2 nädalat ja ootas, et ehk tuleb varsti hea ingel ja aitab teda. Jasperi olla ta noor perenaine hüljanud. Perenaine kolis ära, aga kahjuks kassike uude elamisse mingil põhjusel ei sobinud, nii Jassuke kodutuks jäigi.. Omanik loobus kiisust ka ametlikult, kiisu viibib hetkel olude sunnil Pesaleidja suures hoiukodus, kus on palju teisi kassikesi.

Jasper on mega sõbralik, kuid ka suure egoga, suurt kasvu kassike, kes teisi kiisusid enda ümber ei aktsepteeri, seepärast soovib kassike leida kodukese, kus ta võiks olla ainuke lemmik. Kiisu peab hetkel elama puuris ja ta on kurb ja nutab palju. Jasperile oleks väga vaja kodu või hoiukodu, et ta saaks stressivabaka ja õnnelikul elada. 

Jasperil on tehtud leidjate abiga parasiitide tõrjed, tal on kiip ja pass ja ta on kastreeritud.
Kasutab viisakalt liivakasti ja on igati tore armas sõber pereliikmena.

Jasperi kindlat vanust me ei tea, aga ta peaks olema selline noor poisike umbers 2-3 aastane.

Kui Sa tunned, et soovid meie karvakerale kodu pakkuda, siis palun täida meie Kiisuvõtja küsimustik ja me võtame Sinuga ühendust!