Josefiine

Josefiine
Nimi:Josefiine
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kahjuks pole armas ja ülisõbralik Josefiine veel oma inimesi leidnud. Äärmiselt ilus ja graatsiline Josefiine on siidise hallisametise karvaga jutukas kiisupreili. Nunnud valged sokid ja valge krae oleks nagu uhkes moemajas disainitud. Josefiineke on ca 1aastane, sattudes kassituppa kevadel 2022 tiinena. Ajutises hoiukodus meie vabatahtliku juures saadud pojad pidid kahjuks haigestumise tõttu ükshaaval kõik vikerkaare taha minema. Nüüd on vesihall kaunitar Josefiine üksi ja soovib väga omale päris kodu leida. Ta on sõbralikumast sõbralikum, ainult sülletulemine tahab harjutamist saada, sest seal ta veel eriti ei püsi.

Talle meeldib väga pai saada ja igasugu vidinatega mängida. Hetkel ootab ta üksikuna kaaslast, kes teda kammiks ja temaga mängiks - kammimine meeldib talle väga. Jutt on tal teinekord üsna pikk ja ilmekas - seega on temaga väga lõbus suhelda. Sõbruneb ruttu ja on uudishimulik seltskonnahing. Nurrumootor töötab täisvõimsusel ja pai saamine paneb nurruma ja rahulolust käppadel tammuma.

Oskab hügieenitoiminguid kassimajas ajada, oma sametist kuube puhastab suure hoolega, joob kraanivett ja püüab vajadusel kärbse toast kinni. Kojusaabumisel tervitab ta häälekalt ja lahkelt pererahvast, et teada anda, mis vahepeal toimunud on. Ta nii nii ootab OMA koju saamist.
Josefiine on kiibistatud, tal on pass ja peatselt saab streriliseeritud. Paku oma hellust ja Josefiine pakub seda mitmekordselt vastu. Kui tunned, et sinu kodus on koht sellisele kasskaaslasele, siis palun vajuta nuppu 'Soovin seda loomakest' ja kutsume sind Josefiinele külla!