Kakao

Kakao
Nimi:Kakao
Sugu:Isane
Staatus:Praegu otsivad kodu
Värvus:triibuline

Pildid


Rohkem infot

KAKAO, KINKO, CINNAMON JA EMA ROSIE OTSIVAD OMA PÄRISKODU

 

 

Kakao on hall triibuline kassipoiss, kes iseloomult on väga arglik ja seepärast pigem kuskil peidus, kuid samas on ta väga uudishimulik ning mängib meelsasti oma õe ja vennakesesega. 

Kinko on must-valge poiss. Ta on täielik sülekass, kellele meeldib palju süüa ja kes käib inimese kõrval nagu koer. Palub muudkui tähelepanu ja on mänguhimuline. Hoiukodu sõnul saab Kinko hästi läbi kõigi teiste loomadega. Hoiukodus on tal suureks sõbraks perenaise koer. 

Cinnamon on kolmevärviline kassipreili. Oma pesakonnast on ta kõige mänguhimulisem, lisaks energiline ja uudishimulik. Ripub kõikides kohtades, kuhu üles saab minna, seega uues kodus vajab ta kindlasti kas ronimispuud või võimalust jalutada rihmaga õues ja oma küüned puutüves proovile panna. Sülle ei tule, seda ta veel kardab, aga inimese lähedust naudib täielikult.

Rosie on must-valge emakass. Ta on väga ilus ja tark. Kahjuks kardab ta väga inimesi. Rosie on juba harjunud hoiuperenaisega ja teda enam ei pelga, aga uute inimestega kohanemine võtab kindlasti aega. Rosie veel susiseb hirmunult, kui tema lähedale minna, aga juba on ta palju rahulikum, kui oma esimestel päevadel uues hoiukodus. Kui ta satuks headesse ja kannatlikesse  kätesse, inimeste juurde, kes annaksid talle võimaluse rahulikult nendega harjuda, siis oleks tema süda rahul ja hing muutuks soojemaks. Ja tulevikus saab temast väga pai kodukass. Juba praegu käib ta öösiti perenaise juures ja istub tema kõrval, veidi hirmul küll. 

Rosie on kiibitud, saanud ussirohtu, vaktsineeritud ja saab varsti steriliseeritud.

Kõik kassipojad on kiibitud, saanud ussirohtu ja oskavad kasutada liivakasti.