Kakao

Kakao
Nimi:Kakao
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kellele meeldib tee, kellele kohv. Kuid miks mitte Kakao?

Kakao leiti koos tema venna ja õega Jõhvi tänavatelt üsna pisikestena. Nende ema oli väga metsik ja ründav, kuid õnneks said head inimesed pesakonna turvaliselt kassituppa toimetatud, kus pisid hakkasid kenasti kosuma. Üsna pea aga oli kassitoas väga kitsas, sest käes oli beebibuum ja järjekord tänavatel ainult kasvas.

Kakao kolis oma venna ja õega hoiukodusse, kus ta on nüüdseks 2 kuud turvaliselt kasvanud. Algselt oli Kakao teistest kõige arglikum, peites end puuri kõige kaugemasse nurka. Õnneks polnud ja ei ole siiani Kakao üldse kuri ning teda võib rahumeeli silitada. Kakao küll mängis ja sai teistega läbi, kuid jäi alati taamale vaatlema ning pelgas söögikausi äärde tulla - kuniks jõudis kätte päev, mil tema vend ja õde oma koju läksid.

Kakao on justkui väljavahetatud kassipoiss. Üleöö muutus ta julgeks, ihkab nüüd inimese lähedust, räägib (mjäub) palju ning käib hoiukodu perenaisel järgi nagu koer. Järske liigutusi veel pelgab, kuid rahulikult tema poole sirutades ja vesteldes, tuleb Kakao hea meelega ligi ning nõuab sügamist ja paisid (eriti lõua alt, oi kui mõnus see koht on). Samas on ta ka väga kuulelik ja intelligentne – magama minemise ajal teab Kakao täpselt, kus on tema pesa ning maiustused leiab kõikjalt üles (oskab isegi avada karpe ja end krõbinatest üle süüa). Oma küüsi teritab viisakalt kratsipuul ning liivakasti asukoht on tal ka selge ja mujale ei sirtsuta.

Kakao on kiibitud, saanud ussirohtu ja esmase vaktsiini.