Kaks

Kaks
Nimi:Kaks
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Kaks näeb välimuselt välja nagu üks tõeline kasslane. Kahel on väga kaunis välimus ning veidi kiskjalikum iseloomu. 

Kaks saabus Pesaleidja kassituppa 07.06.19, Paljassaare varjupaigast. Kaks ootas Paljassaare varjupaigas alates eelmise aasta oktoobrist. Seal ta omale tõelist taltsutajat leida ei suutnud, seega nüüd on ta lootmas õnnele kassitoas. Kuna kassitoas on stabiilselt üle 200 kassi, siis on suhteliselt keeruline erinevate kasside vahel jääda silma. Seega loodame, et Kaks jääb äkki kellelegi silma just läbi kodulehe. 

Kaks on natukese keerulisema iseloomuga ning sobiks ideaalselt  mõnda maakoju hiiri püüdma. Kaks armastab iseseisvust ning vähest inimkontakti. Samas ei ole ka välistatud, et Kaks võiks ühel hetkel hakata inimesi armastama. See võib juhtuda muidugi olukorras, kui inimene on tõesti valmis nägema kassi sotsialiseerimisel aega. Samas  kui ühel hetkel otsustab Kaks inimesega harjuda, siis võiks temast saada üks tõeliselt armas peresõber, kellega diivanit jagada. 

Seega kui otsid oma maakoju hiirepüüdjat või siis hoopiski sooviksid teha ühe suurima heateo ja aidata päriskodu pakkuda pelglikumale kassile, et teda sotsialiseerida, siis vajuta siin samal lehel "soovin seda kassikest" nuppu ning täida ära meie kassisoovija ankeet. 

Selleks, et kolimine sujuks kergemini, tuleb Kahega kaasa ka kinkekott ProPlanilt.