Kalle

Kalle
Nimi:Kalle
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

AGA KES ÕPETAB KALLELE ARMASTUST? 

 

See imeilus mustvalge kassipoiss on 2017. aasta oktoobris sündinud Kalle. Kassituppa kolis ilus Kalle 2021. aasta märtsis Narvast.

Kalle puhul jääb inimestele silma alati tema imeilus, salapärane ja absoluutselt imeline mustvalge kasukas, mis katab tema jõulist keha. Näkku on talle peidetud imeilus roosa nöbinina nina kaks helerohelist silma. 

Hetkel kardab Kalle inimesi nagu tuld. Hirmunud poisike üritab inimest nähes ennast võimalikult väikseks suruda ja teha kõik, mis tema võimuses, et jube kahejalgne teda ei märkaks. Kallele lähenedes on näha tema erkrohelistes silmades suurt hirmu. Hirmu inimese ja tema kavatsuste ees. Selleks, et ennast kaitsta näitab noormees inimesele ähvardavaid hambaid ja laseb kuuldele hirmutava sisina. Kalle ei armasta hetkel inimesi absoluutselt ning kõik kahejalgsed tekitavad temas negatiivseid tundeid, mis ajavad ta karvad turri ja sütitavad leegi ta silmades. 

Kalle vajab väga endale kodu, kus antakse talle kogu maailma rahu, armastus ja aeg, mida ta vajab selleks, et oma süda külmast ja raskest jääst välja päästa. Ta vajab inimest, keda ei heiduta teadmine, et hirmunud kassipoisist ei saa kahe nädalaga sülekass. Kallele tasub läheneda ettevaatlikult: teda tuleb õpetada läbi väikeste sammude, sest teadagi teevad mitmed pisikesed sammud kokku ühe suure eduloo. Meie usume, et hirmunud kassipoisile on võimalik õpetada armastust ja usaldust: oma tööd tehes puutume ju igapäevaselt kokku kassidega, kes on alguses inimesi absoluutselt peljanud, kuid aastatega on nad tõelisteks sülekassideks kasvanud. Me siiralt usume, et õiges kodus saaks ka Kalle on südame lõpuks valla päästa, sest kahesaja teise kassi keskel on raske mõista, mis su ümber toimub ning keda saab usaldada. 

 

 

Kui sina tunned, et sinus on olemas missioonitunne, et Kallele armastust õpetada, vajuta siin samas nupule “Soovin seda loomakest!”, tutvu meie loovutustingimustega ja täida ära loomasoovija ankeet. Seejärel võtame sinuga ise ühendust ning kutsume su kaunile Kallele külla!