Kalli

Kalli
Nimi:Kalli
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KIISU KALLI- NO VAATA KUI ILUS TA ON!
Tutvustamist vajab kolmevärviline Kalli, kes jõudis Pesaleidja hoiukodusse maikuus Järvamaalt Änari külast. Ta on sündinud arvatavasti juunikuus 2020. Temaga oli selline huvitav lugu, et hoiukodusse jõudes oli Kalli sõbralik ja teda sai ka paitada. Ühel hommikul avastas hoiukodu oma suureks üllatuseks kassi pesast koos kolme piiksuva pisikesega. Sellest hetkest muutus Kalli sisisevalt kaitsvaks ja paitada teda enam ei saanud. Kassimammi tegeles laste kasvatamisega ja inimese sekkumine talle üldse ei meeldinud.
Nüüdseks on ta oma kolm pisikest pätti eeskujulikult üles kasvatanud ja kõik on leidnud ka omale ägedad kodud. Kallil tuleb käia veel kliinikus mõnel protseduuril ja siis on temagi valmis käpad uue kodu poole seadma. Teiste kassidega saab ta hästi läbi, muudkui ronib kodukass Mustule külje alla ja meelitab endaga mängima. Vahel mängib ka sulepulgaga või ajab pallikesi taga. Siiski vajab ta veel mõnda aega sotsialiseerimist enne kui uude koju minek ette võtta tuleb.
Kui tahaksid Kalliga lähemalt tutvuda, siis palun loe meie loomasoovija tingimusi ja täida ankeet, seejärel võetakse Sinuga varsti ühendust.