Karmen

Karmen
Nimi:Karmen
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KULDSETE SILMADEGA KAUNIS NOORUK KARMEN TAHAB INIMESTELE VÕIMALUSE ANDA! 

 

Imeilusate kuldkollaste silmadega noor, umbes 2019. aasta lõpus sündinud, Karmen kolis Pesaleidja varjupaika 2020. novembri lõpus Viljandi varjupaigast. Viljandi on küll ilus linn, kuid pealinna kolis Karmen, sest suuremas linnas on suurem lootus oma kodu leida. 

Karmen on üks äärmiselt armas kassitüdruk. Karmen on hetkel veel üsna arg tegelane ning inimesed on tema jaoks veel üsna hirmutavad. Kui Karmenile läheneda, siis võimaluse korral jookseb ta ruttu mõne pesapuu varju ning üritab inimestega pigeks distantsi hoida. Tema kuldkollastest silmadest kiirgab hirmu ning teadmatust. Võib-olla pole kaunis Karmen enne varjupaika kolimist inimestega absoluutselt kokku puutunud. Nüüd aga on ta meie kaitsva tiiva all ja siin me õpetame talle kui head võivad inimesed olla. Karmen on veel väga noor kassitüdruk ja usume, et koduses keskkonnas saab temast oma inimese kindlasti väga armas seltsiline!

Noor kassipreili on välimuselt justkui modell - meie enda Karmen Kass. Tal on imeilusad suured kuldkollased silmad, roosa nöbinina ning ta keha katab kaunis ning väga omapärane kasukas. Karmen muudab oma olekuga iga kodu sada korda kaunimaks! 

 

Kui just sina soovid armsale Karmenile kodu pakkuda, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ära loomasoovija ankeet ning me võtame sinuga peagi ise ühendust!