Katrin

Katrin
Nimi:Katrin
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEARMAS KATRIN OTSIB KODU, KUS INIMESI USALDAMA ÕPPIDA!

See imeilus must-valge kassiemme on 2015. aasta mais sündinud Katrin, kes jõudis Pesaleidja tiiva alla 2020. aasta mais Sillamäelt.

Katrini keha katab imeilus must-valge kasukas, mida ta vahel harva ka paitada lubab. Võib ainult eeldada, et varasemas elus pole Katrin inimestega eriti kokku puutunud, või kui on, siis pole need kokkupuuted just kõige paremad olnud, sest inimesi Katrin siiski pigem pelgab. Katrin ei ründa, kuid ta vaatab oma suurte silmadega Sulle otsa ja üritab võimalikult ruttu peitu pageda. Katriniga on alguses kindlasti vaja kõvasti tööd teha, kuid kogemused on näidanud, et arglikud kassid vajavad lihtsalt aega ja armastust. Me usume, et Katrinis on olemas kõik, et oma kestast välja saada, kuid tõsi on see, et see võtab tohutult aega. Katrin on meie kassitoa kõige arglikum kass, inimest nähes hakkab ta täiesti nähtavalt värisema ja teeb kõik, et inimese silme alt minema saada. Oeh, Katrin, sa oled ju imeline ning meil on nii kahju, et su varasemad kogemused inimestega on sulle inimestest nii traumeeriva mälestuse jätnud. Me oleme head, Katrin. Ausõna oleme ning me tahame sulle vaid parimat, sest sa väärid seda nii väga.

Kui just Sinu kodus ja südames on koht, et  Katrinile kodu pakkuda, siis vajuta siinsamas nupule "Soovin seda loomakest" ning täida ära meie loomasoovija ankeet ja Katrini vabatahtlik võtab Sinuga peagi ise ühendust.

Selleks, et kolimine natuke paremini algaks, võtab Katrin endaga kaasa kingituse ProPlanilt.