Keiti

Keiti
Nimi:Keiti
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MIKS KEEGI EI MÄRKA MEIE IMEILUSAT KEITIT? 

 

See imeilusa kasukaga kiisutüdruk on umbes 2017. aasta suvel sündinud Keiti, kes kolis Pesaleidjasse 2020. aasta aprillis Narva-Jõesuust. 

Keiti on tõesti uskumatult kauni kasukaga tüdruk - ta seljas on justkui segu kilpkonnamustrilisest ja triibulisest kasukast. Keitil on näos i-m-e-i-l-u-s-a-d rohelised silmad ning kehaehituselt on Keiti üldiselt üks nunnu pisike pontsik. Aga sellest kõigest ei piisa, sest keegi ei märka Keitit. Miks küll? Kas asi on selles, et Keiti on pisut arg?

Kui huvitav kahejalgne Keiti juurde läheb, laseb pisike kuuldavale ühe väikse susina, kuid tegelikult laseb ta ennast väga edukalt paitada ja armastada. Lihtsalt peab olema soovi ja julgust. Keiti ei ole metsik või väga agressiivne, ta ei ole arvatavasti kunagi tõelist armastust kogenud, mistõttu on ta pistu umbusklik, kuid me saame temast aru ja toetame teda igapäevaselt, sest me soovime, et tüdrukul tekiks julgust, et end kassitoa külastajatele ise pakkuma minna. Tõsiasi on, et kõige rohkem jäävad külastajatele silma kassid, kes ise nende juurde tulevad. 

Keiti muutuks koduses keskkonnas kindlasti julgemaks, ega 140 kassi keskel elamine pole mingi meelakkumine ning stress ongi suur. Uus kodu peab olema lihtsalt kindlameelne ja toetama Keitit iga päev rääkimiste, maiustuste, mängimiste ja paitamistega. Keiti tõesti ei ole mingi agressiivne kass, ta lihtsalt vajab OMA inimest, OMA kodu, OMA pesa.

 

Kui just sina soovid pakkuda kodu meie imelisele Keitile, vajuta siinsamas  nupule "Soovin seda looma" ning Keiti vabatahtlik kutsub Su Keitile külla! Lisaks ei tule Keitike koju tühjade käppadega, endaga võtab ta kaasa kingituse ProPlanilt!