KENZO

KENZO
Nimi:KENZO
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SÕBRALIK KENZO ON KODUOTSINGUL :)

Kenzo on nägus noorhärra ja kauni pika sabaga, valgete käpakestega triibik. Ta on sündinud 2017.aasta septembris ja on pikalt viibinud varjupaigas. Hetkel viibib hoiukodus. Tõeline gurmaan ja parim sõber, kes tuleb sulle alati hea tujuga vastu!Temast kiirgab sõbralikkust, uudishimu ja rahu. Kui sa oled otsinud endale lemmiklooma, kes oleks sul õhtuti süles ja kellega koos filmi vaadata + kes on eht stressileevendaja, siis Kenzo on just selline kass! Mänguhimu on tal suur ja teda on nii vahva mänguhoos jälgida. Saab iseseisvalt väga hästi hakkama aga meeldib ka väga teiste kasside läheduses olla. Ta oli alguses väga arglik, ei tahtnud kontakti inimestega, kuid on teinud täieliku kannapöörde ja tänaseks kannab endal nurrumootori, pailembelise ja sülekassi tiitlit! Kenzo on ülisõbralik kass, kes ei võta kaua aega, et oma kestast välja tulla. Ja kui olete tema sõpruse välja teeninud, on teil ustav kaaslane, kes jumaldab teid kogu ülejäänud elu. Kenso on stereotüüpne kass: talle meeldib mängida, süüa, magada (ka süles) ja talle meeldib teiste kassidega koos olla.

Ideaalis läheks Kenzo majja, kus ta saab ringi joosta ja uudistada nagu iga kass. Ta on näidanud üles ka suurt tahet õue minna, kui see on võimalik. Üks asi, mis Kenzole väga meeldiks, on see, kui majas või väljaspool maja oleks tal teine kassisõber. Võid kindel olla, et koju jõudes on koduvalvur ja nurruja uksel vastas. Sööb erinevaid Applaws’i konserve. Armastab ahjukana ja snäkke! Steriliseeritud, kiibistatud, vaktsineeritud. Iga-aastane tervise check-up arsti juures hiljuti läbitud. Kenzol on eelmine aasta kõik hambad välja võetud, põletikulised igemed/hambajuured ei teinud tal üldse elu kergeks. Kuidas ta küll sööb või hakkama saab tekib teil küsimus? No problem at all. Nüüd on elukvaliteet veelgi parem, ei ole valu ega pea muretsema enam hambapõletike pärast. Sööb endiselt krõbinaid ja toitu õhinal ja elu läks aina paremaks pärast suurt operatsiooni.

Jälgi Kenzo igapäevaseid hoiukodu momente Instagramis @mori.hoiukodu nime alt.Soovi korral pakub hoiukodu transporti ka teistesse linnadesse üle Eesti. Transpordipuur ja liivakast on vajadusel olemas.Kui just sina soovid endale armsat Kenzot, siis klõpsa nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik. Kenzo hoiukodu võtab sinuga esimesel võimalusel ühendust!