Kenzo

Kenzo
Nimi:Kenzo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KUNINGLIK LÕVILÕRR KENZO OTSIB ENDALE UUT KODU!

Kenzō on imeilus noorhärra, kauni pika sabaga triibik. Ta on sündinud 2017.aasta septembris ja kolis 2019.aastal Pesaleidja kassituppa. Hetkel viibib ta hoiukodus ja õpib usaldama inimesi:) ‘Kenzō’ nime tähendus Jaapanis on ‘’elutark, arukas’’, mis kirjeldab teda nii hästi. 

Temast kiirgab rahu, intelligentsust, sõbralikkust ja samuti ihkab ta uuesti armastatud olla. Kenzō saab läbi väga hästi teiste kassidega - hoiab alguses distantsi ja tasa targu võidab uued sõbrad enda poole. Näha on, et ta tegelikult sügaval sisimas soovib sõber olla kõigiga. Kenzō on uskumatult uudishimulik, sõbralik ja rahulik noorhärra, kellele meeldib maja uudistada ja ka kindlasti väljas seigelda, kui võimalus on. 

Ta on veel natuke inimestega häbelik, aga mõne aja möödudes tema usaldus kindlasti kasvab ja harjub ära uue keskkonnaga. Hommikuti leiad ta elevusega ootamas oma isuäratavat hommikusööki, misjärel tuleb hea uni. Pärastlõuna paiku armastab päikest võtta lõunauinaku ajal akna läheduses. 

Väga hästi hoiab puhtust enda järelt. 

Kui ta alguses hoiukoju tuli, siis ei olnud tal mahti mängida, kuid see on täiesti muutunud ja igapäevane mänguhuvi on temas esile tulnud. Juhhei!
Umbusk eelnevatest elu väljakutsetest on temast lõpuks lahkumas ja hoiukodus avab end iga päevaga üha rohkem. Temaga tuleb olla õrn ja järjekindel -  tema usalduse võitmine võtab natuke aega, aga kui ta ennast sulle avab, on sul olemas ustav kaaslane, kes armastab ja austab sind oma elupäevade lõpuni. 

Jälgi Kenzō igapäevaseid hoiukodu momente Instagrammis @mori.hoiukodu nime alt. 

Kōik vajalikud tervisekontrollid tehtud ( steriliseeritud, kiibistatud, vaktsineeritud). Iga-aastane tervise check-up artsi juures hiljuti läbitud. Sööb erinevaid Applaws’i konserve. Armastab ahjukana ja snäkke!! 

Soovi korral pakub Kenzō hoiukodu transporti ka teistesse linnadesse üle Eesti. Transpordipuur ja liivakast on vajadusel olemas.

Kui soovid rohkem infot ja videoklippe Kenzōst, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik. Selleks klõpsa nupule "Soovin seda loomakest"