Keša

Keša
Nimi:Keša
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanu
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Mõnus mees Keša otsib oma päriskodu!
Keša on oma teadliku elu olnud kodutu ja saabus Pesaleidja hoole alla Paldiskist. Me ei tea täpselt, kui vana ta on ega seda, kui kaua ta oma päris kodu on oodanud, kuid meiega on ta veetnud umbes pool aastat ning selle ajaga on ta meile kõigile südamelähedaseks muutunud.
Tal on mõnus pehme karv ning tugevad käpad. Ta armastab kõrva tagant sügamist ning lööb mõnuga nurru, kui talle pai teha ja küsib veel paisid juurdegi. Muidugi mõnikord annab ta ka sellest märku, et tal on nüüd mina-aega vaja ning lisapaid võiksid pigem olemata olla. 
Kešal ei ole kuhugi kiiret. Kassitoas Keša ei torma ega ole hüperaktiivne - talle meeldib ta pehme pesa ning rahulikud inimesed ja rahulikud kassid. Ta lihtsalt vajab oma ellu kannatlikku kätt, mis ootab paar minutit, enne kui ta tema poole sirutub. Iga päevaga veidi enam õpib ta tundma seda, et inimesed on toredad - teevad pai, jagavad head konservi, räägivad lugusid. Keša ideaalne inimene on ilmselt keegi, kellele seltsi pakkuda. Kindlasti võiks sellel inimesel kodus ka väike kanapalade varu olla.
Inimesed väidavad, et nad tahavad endale kassipoegi, sest nad on "enda käe järgi treenitavad". Aga see pole päris tõsi. Kassipoeg nimelt kasvab kunagi n.-ö. teismeliseks ja teismeline kass ei erine palju teismelisest inimesest ... aga täiskasvanud veel usaldust õppiv kass, annab Sulle kohe algusest peale võimaluse võita enda jäägitu usaldus. See on üks suuremaid võite, mida Sa enda elus kogeda saad.
Seega, kui Sa oled valmis selle pikavurrulise tegelase enda hoole alla võtma, siis anna endast märku meie loomasoovija küsimustiku kaudu.