Kesha

Kesha
Nimi:Kesha
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KASSIHÄRRA KESHA OTSIB OMA PÄRISKODU

Kesha saabus Pesaleidjasse 24ndal juulil 2019. Pakri varjupaigast. Tegemist on äärmiselt sümpaatse, kauni mustvalge pikakarvalise kasukaga kassihärraga, kelle sünniaeg jääb orienteeruvalt 2012. aastasse ning ninaotsa kaunistab ilus must laik.

Kesha sügavalt rohelised silmad oleks justkui täis mõtisklusi. Kas ta mõtleb, et koliks õige kõrgemasse pessa oma puhkehetke nautima või läheks virutaks mõnele mänguasjale käpaga? Või mõlgub tal mõttes hoopis tõsisem küsimus..: „Kas Tema tuli täna Minu pärast siia?“ Kesha varasem elulugu on olnud seotud teise varjupaigaga ja ta võib endale tundmatuid inimesi alguses natuke võõrastada. Aga kui juba tuttava lõhna ninna saab, siis leebub ka tema kergelt arglik ja vaoshoitud iseloom ning vagusast härrast koorub tõeline kassimõmmik, kes ei pelga ka väikest mängu teha.

Kesha on teiste kasside osas leplik ja kassitoas kassiasju ajades peab ta lugu ka heast kassiunest. Kesha saab hästi hakkama ka üksi toimetades, küll aga sobiks talle kooselu ka mõne omavanuse kassiga, kellega oleks hea koos nurru lüüa ning uude koju sisse elada, sest mis on parem kui uus sõber, et maailma avastama hakata?

Kesha elab hetkel Põhja-Tallinnas hoiukodus. 

Kesha on kastreeritud, vaksineeritud, kiibistatud ja saanud kõik parasiiditõrjed. Kui sa sooviksid Keshale head kassielu päriskodus pakkuda, siis vajuta siin samal lehel "soovin seda loomakest" ning tule Keshale külla!