Kesha

Kesha
Nimi:Kesha
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KASSIHÄRRA KESHA OTSIB OMA PÄRISKODU

Kesha saabus Pesaleidjasse 24ndal juulil 2019. Pakri varjupaigast. Tegemist on äärmiselt sümpaatse, kauni, mustvalge, pikakarvalise kasukaga kassihärraga, kelle sünniaeg jääb orienteeruvalt 2012. aastasse ning ninaotsa kaunistab ilus must laik. Kesha kolis Pesaleidja hoiukodusse 2020. aasta suvel. 

Kesha sügavalt rohelised silmad oleks justkui täis mõtisklusi. Kesha varasem elulugu on olnud seotud teise varjupaigaga ja ta võib endale tundmatuid inimesi alguses natuke võõrastada. Aga kui juba tuttava lõhna ninna saab, siis leebub ka tema kergelt arglik ja vaoshoitud iseloom ning vagusast härrast koorub tõeline kassimõmmik, kes ei pelga ka väikest mängu teha. 

Kesha on teiste kasside osas leplik, kuid ei soovi sattuda domineeriva kassi territooriumile. Kesha saab hästi hakkama ka üksi toimetades, küll aga sobiks talle kooselu ka mõne teise kassiga. Kesha elab hetkel Tallinnas hoiukodus koos teise Pesaleidja kassiga - Janisega. Koos nad toimetavad ja saavad täitsa tublisti hakkama. Kesha jumaldab maiuseid ning oma vanuse kohta on ta paras mürgeldis, kui tuju peaks peale tulema. Libiseb mööda põrandat nagu vilunud uisutaja. 

Kui sa sooviksid Keshale head kassielu päriskodus pakkuda, siis loe palun läbi meie loovutustingimused, seejärel vajuta siin samal lehel "Soovin seda loomakest" ning tule Keshale külla!