Kass Kolm

Kass Kolm
Nimi:Kass Kolm
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KASS KOLM OTSIB ELUAEGSET ARMASTUST!
 
Kolm on ülikaunis peaaegu lumivalge kassikene. Peaaegu just seetõttu, et tema lumivalget keha katavad üksikud hallikad laigud.
Kolm saabus Pesaleidja kassituppa 07.06.2019 Paljassaare varjupaigast. Kolm on aga päriskodu oodanud hoopis palju pikemalt. Kolm saabus varjupaika 2018 aasta veebruaris Lasnamäelt.
Ilmselt ei ole Kolm kunagi puutunud kokku inimestega, sest praegu tunduvad inimesed tema jaoks siiski veel veidi veidrad isikud. Samas ei ole temas otseselt kurjust, pigem üritab ta lihtsalt hoida madalat joont, et mitte väga tähelepanu keskpunkti jääda.
Kass Kolm ei oska ette kujutada, mida iga järgnev käeliigutus tema jaoks tähendada võib, ilmselt ka seetõttu üritab ta hoida pigem tahaplaanile. Kolm eelistab veeta aega enamasti teiste kasside juures. On väga suur tõenäosus, et Kolme leiab tavaliselt kraapimispuudel või pesakastis, seega külla tulles tasub pigem otsida teda mõnest peidukohast.
Kass Kolm otsib kodu, kus lastakse tal rahulikult oma kassiasju ajada ilma, et oodataks liiga kiiret sõbrunemist.
Kui arvad, et sinu südames on ruumi ühele imekaunile tagasihoidlikule kassile, siis vajuta siin samas lehel nupule "soovin seda kassikest" ning täida ära meie kassivõtja ankeet ja tule Kolmele külla.
 
Kolmega tuleb päriskoju kaasa ka kinkekott ProPlan'ilt.