Kolm

Kolm
Nimi:Kolm
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KÕIGEST KOLME HALLIKA LAIGUGA VALGE KASSIKE KOLM OTSIB PÄRISKODU!

Kolm on ülikaunis peaaegu lumivalge kassikene. Peaaegu just seetõttu, et tema lumivalget keha katavad üksikud hallikat ning mustad laigud. 

Kolm saabus Pesaleidja kassituppa 07.06.2019 Paljassaare varjupaigast. Kolm on tegelikult oodanud oma kodu aga hoopis palju pikemalt. Kolm saabus varjupaika 2018 aasta veebruaris Lasnamäelt. Ilmselt ei ole Kolm kunagi puutunud kokku inimestega, sest praegu tunduvad inimesed tema jaoks siiski veel veidi hirmutavad. Samas ei ole temas otseselt kurjust, pigem ikka rohkem hirmu, sest ta tõesti ei oska ette kujutada, mida iga järgnev käeliigutus tema jaoks tähendada võib. Kolm eelistab peita ennast pigem mõnes kastis, seega külla tulles tasub pigem otsida teda mõnest peidukohast. 

Kuna Kolm ei ole inimestega harjunud, siis otsib ta rahulikku kodu, kus ta saab rahulikult inimestega harjuda. Kolme tulevane kodu peaks arvestama, et tema sotsialiseerimine võib võtta aega aastaid ning selle aja jooksul ilmselt ka mitmeid käpalööke. Seega ei peaks olema Kolme tulevases peres inimesi, kes kardavad pelglikke kasse ning kriime. Selle asemel peaks olema Kolme peres inimesed, kes armastavad väljakutseid, ei sea suuri eeldusi tulevasele pereliikmele ning oskaks rõõmustada iga pisema arengu peale. Lisaks võiks Kolme inimesed pigem võtta sotsialiseerimist kui hasarti tekitavat projekti, mille tulemuseks on üheks päevaks väga õnnelik ning stressivaba kass. 

Seega kui arvad, et oled tõeliselt väljakutseid armastav inimene ning arvad, et oled valmis pakkuma paremat elu ühele pelglikule kassile, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda kassikest" ning täida ära meie kassivõtja ankeet ja tule Kolmele külla. 

Kolmega tuleb päriskoju kaasa ka kinkekott ProPlan'ilt