Kopsik

Kopsik
Nimi:Kopsik
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KOPSIK LEIDIS OMA PERE!

Kopsik on tänavakass nagu suur enamus Pesaleidja hoole all olevaid loomi. Hoiukoju saabudes oli noormees üsna arg. Kopsikul kulus hoiukodu oludega kohanemiseks paar nädalat, aga mida rohkem aega mööda läks, seda julgemaks poiss muutus. Hoiukodu perega on Kopsi nüüdseks harjunu ja ootab oma igavest pere, kellega kodukiisu elu nautida. Iseloomult on ta väga mänguhimuline kass, kes saab suurepäraselt läbi teiste kassidega ning ka koertega.

Kahjuks ei saa Kopsiku hoiukodu jätkata tema hoidmisega ja nüüd vajab ta kiiremas korras oma päris kodu. Kiisutuppa tulemine oleks talle väga stressirohke, kuna ta on harjunud koduse keskkonnaga.

Kopsik on sündinud 01.08.2018 aastal ja on leitud Kostiverest. Pesaleidjasse kolis ta 2020 aasta märtsis. Juba nii pikalt oma kodu oodanud, tuleks nüüd ometi keegi ja ütleks ''nii Kopsik, sina oled nüüd minu parim sõber''.

Kui tunned, et Kopsik võiks just sinu sõbraks sobida, siis kliki nupule "soovin seda loomakest",  täida ära Pesaleidja loomasoovija ankeet ja tule külla!