Krade

Krade
Nimi:Krade
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Wow! Arg ja nurka pugev Krade on minevik! Sülekass ta veel pole aga pikutab hea meelega koos sinuga diivaniserval või silitab end vastu su jalgu. Ta on ka kõva jooksja ja mängija. Kastanid, krabisevad paberid ja pallid sobivad kõik käpaga löömiseks. Ja lõngakeradest tehakse kassikangast. Ja huvitav, kes see salaja öösiti kaisus magamas küll käib?????????‍♀️ Krade on umbes 3kuune ja ootab väga seda oma inimest, kellele kinkida lõplikult oma süda ja usaldus????

***

KRADE VAJAB HELLUST JA KANNATLIKKUST

3-kuune Krade leiti Märjamaalt ehitusplatsilt. Esimesed päevad olid kassitüdrukule väga rasked. Ta kartis, ta oli kurb, ta ei usaldanud inimesi. Kössitas puurinurgas, silmad märjad ja urises. Oli ilmselge, et Krade vajab rahulikku hoiukodu ja kannatlikku hoolt.
Juba poolteist nädalat hiljem oli olukord hoopis parem. Ehkki ikka veel arglik, tuleb kassilaps hea meelega mängima, kui suletutiga meelitada. Hoiab varju, aga kui minna pai tegema, siis läheb õige pea tööle mahlakas nurrrrrr. Kassi kommete osas pole midagi kurta - sööb hästi, kastis käib korralikult. Iga päevaga tuleb elulusti juurde ja Krade pilk muutub aina uudishimulikumaks ning rõõmsamaks
 
Hoiukodu perenaine on kindel, et natuke armastust ja kannatlikkust ning Kradest saab hea ja hell kodukass. Ta sobib inimesele, kes ei oota kohe miilustamist ja sülleronimist, kiisu vajab aega kohanemiseks. Kogemused teiste kassidega läbisaamise osas puuduvad, aga parem oleks tal esiagu siiski ainukesena. 
 
Hea inimene, näita Kradele, et maailm võib olla tore koht ja kodu parim paik!
 
Krade on kiibitud ja saanud parasiiditõrje.