Kribu

Kribu
Nimi:Kribu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kribu on sõbralik emane kass, kes tuli hoiukodusse Anija vallast. Kribuga kaasnes ka tore üllatus- täpsemalt 3tk. Nimelt kribu kõhukeses olid peidus 3 pisikest kassibeebit. Kribu on teinud kõvasti trenni ning ajanud oma kassibeebisid mööda hoiukodu taga ning sellega seoses taastub vaikselt ka tema "rannavorm". Kribu on väga jutukas. Talle meeldib vaadata aknast välja ning anda nähtust infot edasi kasutades erinevaid kassile omaseid helisid. Lisaks kribul läheb nurrumootor tööle pelgalt juba sellest, et inimene vaatab tema poole.

Hiljuti läbi Kribu ka steriliseerimise protseduuri, mille käigust leiti kribu kõhust ka kuul. Keegi kuri inimene ei tahtnud sõbralikku kiisut oma lähedusse. Vaatamata sellele on Kribu väga inimlembeline. Kuigi temas on nii palju viisakust, et diivanil istumise jätab ta pigem inimestele. 

Kui sa soovid pakkuda kodu ühele väga armsale kassiprouale, kelle peamine suhtlus viis on nurrumine, siis loe läbi loomasoovija tingimused ning täida ära loomasoovija küsimustik (https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/). Seejärel võtab Kribu hoiukodu sinuga juba ise ühendust ning lepib kokku kohtumise.