Kriips

Kriips
Nimi:Kriips
Loomaliik:Kass
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SAAGE TUTTAVAKS, SEE ON KRIIPS!

Kriips jõudis Pesaleidjasse Paljassaare varjupaigast 2019. aasta oktoobris. Ta on arvatavasti 2017. aastal sündinud kassipoiss, must-valget värvi. Oma nime on ta saanud eelkõige üle näo langeva valge kriipsu järgi, kuid oma keha kujult on ta ka üsna kiitsakas.

Kriips on rahulik poiss, kuigi kassitoas ei tunne ta end just kõige paremini. Enamus ajast veedab ta tukkudes… ta mõjub tihti veidi kurblikult. Ei tea, mida Kriips oma varasemas elus on pidnud läbi elama, aga küllap on see jätnud Kriipsu hinge teatava kurbuse…

Inimest Kriips ei pelga, pai on täitsa tore asi ja enamasti võtab Kriips selle hea meelega vastu. Aga liiga palju tähelepanu Kriips ka ei armasta. Seetõttu sobiks Kriips koju, kus teda väga palju ei torgitaks - kus tal lastaks rahulikult aknast välja vaadata ja oma kassimõtteid mõelda. Koduses keskkonnas tunneks Kriips end kindlasti mugavamalt kui kassitoas ning ehk avaks ta ka oma rõõmsamat külge.

Kriipsuga tuleb uude koju kaasa ka ProPlani kinkekott.

Kui tundsid Kriipsus ära oma pereliikme tule Pesaleidjasse kassikesele külla! Selleks vajuta lehekülje all olevat „soovin seda loomakest“ ning täida, palun, meie ankeet. Võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel!