Lars

Lars
Nimi:Lars
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TÕSINE LARS MÕNULEKS PIGEM OMA KODUS DIIVANIL.

Lars on väärikas kassihärra, kes pärit Laulasmaalt ja jõudis Pesaleidja varjupaika 23.02.2020. Ta on 7aastane rahulik kass, kes võlub oma tagasihoidliku loomu ja muheda näokesega. Larsil on sakiliste servadega kõrvad, suur ninanöps ja heatahtliku pilguga silmad, mis nagu ütleksid, et ää tüüta või kui tüütad, siis ainult koos konserviga.
Kassitoas hoiab ta pigem omaette, valib mõne kratsitünni vaba korruse ja poeb sinna kas tudule või toas toimuvat jälgima. Õueelu on teda aastate jooksul räsinud ja see suur pehme mõmmik väärib lahedat kodu ja oma inimesi, kes tema eest hoolitseksid ja laseksid tal oma kestast aja jooksul välja tulla. Lars ootab huvilisi ja kutsub nad külla Pesaleidja kassituppa. Võibolla laseb endale isegi näpuotsaga pai teha.
Larsi kohta tahaks ära märkida ka selle, et ta on FIV positiivne kass. Selle haiguse kohta on liikvel palju müüte, nendest lähemalt saate lugeda meie blogipostitusest:
http://pesaleidja.blogspot.com/.../elu-voimalikkusest-fiv...
Kui soovid Larsi lähemalt tundma õppida, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida palun loomasoovija küsimustik.