Lee

Lee
Nimi:Lee
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KAUNIS JA VEIDI KARTLIK KASSIPREILI LEE TEEB AINA EDUSAMME! SAAKS TA JUBA KOJU..

Mina olen Lee - graatsiline, ligi 4 aastane kassipreili Laulasmaalt. Minu tunneb kindlalt teiste triibikute hulgast ära selle poolest, et mul on vahva viltune valge kolmnurgake ninal ning selle all armsad beežid põsekesed.

Pesaleidja kassituba on olnud mulle soojaks koduks alates 2020. aasta veebruarist. Ma väga väärtustan selles olevat pehmet aset ja täis toidukaussi. Sellegipoolest, kuna minu usaldus inimeste vastu vajab veel tähelepanu, ootan pikisilmi päris enda rahulikku kodu kus saaksin piisavalt hoolt ja tähelepanu, mis taastaks minu usku inimeste headusesse. Praegu veel kardan ja ei taha, et võõrad väga ligidale tuleks. Minus on tugev uudishimu kõige toimuma vastu, ning mänguhoos ja maiuste jagamisel unustan hetkeks oma hirmud! Minus on nähtud suurt arengut. Nimelt olen nüüd 2021. kalendriaasta jooksul aina julgemaks läinud. Juba ootan maiuseid ja mängin mänguasjadega ka siis, kui inimesed toas on ja läheduses viibivad. Tahan veel julgust koguda, aga märgid on väga positiivsed!

Oma kodu leidmiseni hoolitsevad minu eest Pesaleidja vabatahtlikud, kes annavad endast parima, et minu usaldust ja julgust inimeste suhtes edendada. 

Kui tunned, et Sul on kodust ja südamest puudu üks minusugune kaunis kiisupreili kes näitaks, kuidas hoolivus ja armastus igat hinge ravib, siis vajuta palun allolevale nupule nimega “Soovin seda loomakest!”, tutvu meie loovutustingimustega, täida ära loomasoovija küsimustik ning Sinuga võetakse peatselt ühendust. Mulle saab ka Pesaleidja kassituppa külla tulla! Ootan väga.