Lee

Lee
Nimi:Lee
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KAUNIS JA SÄRTSAKAS KASSIPREILI LEE OOTAB OMA KODU!

Mina olen Lee - graatsiline, ligi 3 aastane kassipreili Laulasmaalt. Minu tunneb kindlalt teiste triibikute hulgast ära selle poolest, et mul on vahva viltune valge kolmnurgake ninal ning selle all armsad beežid põsekesed.

Pesaleidja kassituba on olnud mulle soojaks koduks alates 2020. aasta veebruarist. Ma väga väärtustan selles olevat pehmet aset ja täis toidukaussi. Sellegipoolest, kuna minu usaldus inimeste vastu vajab veel tähelepanu, ootan pikisilmi päris enda rahulikku kodu kus saaksin piisavalt hoolt ja tähelepanu, mis taastaks minu usku inimeste headusesse. Praegu veel kardan ja ei taha, et võõrad väga ligidale tuleks. Oma kodu leidmiseni hoolitsevad minu eest Pesaleidja vabatahtlikud, kes annavad endast parima, et minu usaldust ja julgust inimeste suhtes edendada.

Kui tunned, et Sul on kodust ja südamest puudu üks kaunis kiisupreili kes näitaks, kuidas hoolivus ja armastus igat hinge ravib, siis vajuta palun allolevale nupule nimega “Soovin seda loomakest!”, tutvu meie loovutustingimustega, täida ära loomasoovija küsimustik ning Sinuga võetakse peatselt ühendust. Mulle saab ka Pesaleidja kassituppa külla tulla! Minuga tuleb uude koju kaasa ka ProPlani kinkekott.