Leenu

Leenu
Nimi:Leenu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

RÜBLIK LEENU OTSIB OMA PESA!

Väike Leenu püüti 2021. aasta 28. aprillil kinni Viljandimaalt. Varjupaigas selgus, et Leenu on tiine ning sealsamas varjupaigas kasvatas ta üles ka oma kiisubeebid. Varjupaigatöötajad kiitsid, et Leenu oli hea ema.

Nüüdseks on Leenu aga edasi liikunud Tallinna, et leida oma päriskodu. Leenu on ajutiselt hoiukodus, et tehtud saaksid kõik Pesaleidja kassituppa liikumiseks vajalikud protseduurid. Tegelikult Leenu küll kassituppa minna ei taha. Väiksele kassile tundub see veidi hirmus. Tegelikult tahaks ta oma koju. Ta ise arvab, et nii armsa roosa ninanöpsuga hakkajat triibikut võiks keegi tahta küll.

Nunnu on ta kohe kindlasti! Hoiukodus on pärast esmast harjumist näha juba ka Leenu iseloomu. Leenu on üsna nooruke, arvatavasti 2020. aastal sündinud, nii et pärast kohustuste seljast heitmist on temast uuesti rüblik kassipoeg saanud. Leenut vaadates igav ei hakka. Kõik pallid on vaja ringi veeretada ning mänguhiired maha murda, vahelduseks ronimispuul turnida ja siis seal samas väike uinak teha. Võiks arvata, et tänavalt tulnud kiisu kardab kui tema suunas midagi visatakse, aga Leenu ootab põlevil silmil, et peos olev pall tema suunas teele põrgatataks.

Hoiukodu soliidsemas eas kassihärra tõrgub sõbrakätt ulatamast, aga näha on, et Leenu võiks mõne kassiga läbi saada küll. Tema on valmis tervituseks sõbramüksu andma ning kuniks tõrges sõber rohkem haugub kui hammustab, siis ülearu ei pelga ka.

Pärispaideni Leenu veel jõudnud pole, ainult tähelepanu hajudes õnnestub söögikausi kõrval kiisut korralikult paitada. Kuid arvestades kassikese söögi- ja mängulembust pole arvatavasti paideni pikk tee. Väike näljane mürgel on valmis läbi kahtluste peo pealt maiuseid näkitsema ning kui teisel kiisul kõrvu sügatakse, siis tuleb Leenu juurde ja vaatab pealt. Siis on selgelt näha, et väikese tiigri hinge vaevab kahtlus, et ta jääb millestki heast ilma. Ainult et ta ei saa aru millest. Kõõrdis peaga vaatab ta tema poole sirutatud kätt ja teeb vahel prooviks paar pehmet käpapatsutust. Imelik. Aga kadeduseuss ei luba eemale minna ka.

Kui tundsid Leenus oma kiisu ära ning oled valmis talle head kodu pakkuma, siis täida palun kodupakkuja ankeet ja võtame Sinuga ühendust!