Liliya

Liliya
Nimi:Liliya
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Liliya on üks kõige erilisema välimusega kass kassitoas. Vanuselt on Liliya umbes kahe aastane kassikene, samas oma suuruselt näeb ta välja pigem nagu mõni alles teismelise ikka jõudnud kassipoeg. Lisaks pisikesele kasvule on Liliyal ühe eriti vahva pilguga. Liliya oleks nagu koguaeg väga imestunud näoga. 
Liliya elas  peaaegu kaks aastat Paljassaare varjupaigas. Kuna Liliya on äärmiselt tagasihoidlik kass, siis ei suutnud ta kahjuks seal jääda mitte kellelegi kahe aasta jooksul silma. 07.06.2019 kolis Liliya Pesaleidja kassituppa lootusega, et äkki on tal võimalus siin leida oma päriskodu. 

Kuna Liliya on tagasihoidlik kassike, siis vajaks ta aega inimestega harjumiseks. Parim võimalus harjumiseks on pigem just päris oma isiklik kodu ning kindlad inimesed, kui puupüsti täis kassituba, kus igapäev käib erinev vabatahtlik neid külastamas. Liliya uus kodu võiks talle mitte seada ajalisi piiranguid arenemiseks ning arvestada, et sotsialiseerimine võib olla üks pikk protsess.

Seega kui arvad, et oled see õige inimene Liliya jaoks ning valmis pakkuma paremat elu ühele pelglikule kassikesele, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda kassikest" ning täida ära meie kassivõtja ankeet ja tule Liliyale külla. 

Liliya tuleb päriskoju kaasa ka kinkekott ProPlan'ilt