Lily

Lily
Nimi:Lily
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Lily on iseloomult arg kass, kes ei usalda iga ettejuhtuvat paikätt. Lily ju ei tea, kas see käsi tahab teha mõnusa pai või hoopis midagi halba. Üks on selge, kui selle käe peal on aga maitsev maius või lõhnav konservitükike, leebub Lily ning võib-olla ka nurrub natuke.
4-aastane kassipreili saabus meile 2017 aasta augustikuus oma kolme pojaga, kes nüüdseks kõik oma uue mõnusa perega koos aega viidavad, Lily aga jäi kassituppa ka oma õigest unistama, kes ennast korralikult oodata laseb.

Olles väga salapärane kass, ei oska me väga palju tema kohta öelda, kui et ta on rahulik kass, kes väga armastab puhtust ning kellega oleks väga mõnus pühapäeva pärastlõunal diivanil toredalt telekat vaadata. Lily saab teiste kiisudega suurepäraselt läbi ja tihti on teda näha ka kellegi kaisus pikutamas. Seetõttu ka arvame, et uues kodus võiks juba üks nurrik ees olla, kuigi see ei ole nii tähtis.

Vaikne must-valge kass armastab mängida, ja kohe nii palju, et ta ei väsiks ka peale mitmetunniseid mängusessioone ära. Tema isiklikuks lemmikuks on muutunud värvilised sulepulgad, mida uhkem, seda parem. Seega, uues kodus võiks ees oodata ka üks vahva sulepulgake Lily jaoks!