Lily

Lily
Nimi:Lily
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ÜLE KAHE AASTA PESALEIDJA KASSITOAS KODU OODANUD LILY LOODAB IMELE, MIS AITAKS TA LÕPUKS OMA KOJU!

Lily on imearmas 2014. aasta suvel sündinud kassipreili, kellel on üks väga suur soov - leida oma päris kodu! 

Imeline Lily on väga kurva saatusega kass: Lily teab, mis tunne on kodus olla, kuid pärast oma esimeste omanike surma pidi ta oma elu jätkama tänaval, kus oli külm, märg ja raske. Meie hoole alla saabus Lily 2017. aastal, see teeb temast ühe kõige kauem kassitoas kodu ootava kassi. Raske minevik on Lilysse jätnud oma jälje ning praegu õpib ta inimesi uuesti usaldama. 

Aastate jooksul on meie vabatahtlikud Lily sotsialiseerimisega palju vaeva näinud ning käpaga löömise asemel armastab armas Lily nüüdseks hoopis mängimist. Vaikne must-valge kass armastab mängimist kohe nii palju, et ta ei väsi ka peale mitmetunniseid mängusessioone ära. Tema erilisteks lemmikuteks on muutunud värvilised sulepulgad ja mänguhiired.  

Lily unistab, et tema päris kodu oleks soe ja turvaline koht, kus oma armsa inimesega uut peatükki alustada. Koht, kus tal on oma pesa, kuhu mõnel päeval maailma eest peitu minna ja diivan, kus enda imeline must-valge keha pikaks sirutada. Kuigi Lily on inimeste osas veel kahtlev, siis teisi kasse armastab ta väga ning kassitoas on teda tihti kellegi kaisus pikutamas näha. 

Samuti ei tule Lily koju tühjade käppadega! Endaga võtab ta kaasa ProPlani kinkekoti, et uus elu saaks veelgi sujuvamalt alata.

Kui just sina soovid Lilyle teise võimaluse anda, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ankeet ja tule Lilyle külla!