Loore

Loore
Nimi:Loore
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Pisike kassitüdruk Loore otsib päris oma kodu, mida tal veel kunagi varem pole olnud. See silmapaistvalt armsa näoga väikest kasvu triibik jõudis kassituppa Kehtnast, kus tema ulualuseks oli ühe kortermaja trepi all olev auguke, mis viis otsapidi keldrisse, kus ta elas koos paljude teiste kassidega.

Seda, kui vana Loore täpselt on, on võimatu öelda, kuid ilmselgelt on tegemist väga noore kassiga, kes pole veel aastanegi. Polegi siis imestada, et nääpsuke preili ka kassitoas eelistab hoida melust eemale ja pigem kössitab üksinda kuskil varjulises nurgas. Kuna inimesed pole varem kunagi Loore eest hoolitsenud, siis ei oska ta neist veel midagi arvata ja võib vahel suurest ehmatusest lausa sisiseda, kuid kui talle pai teha ja temaga tasakesti juttu puhuda, siis mõneks hetkeks näib ta suures mõnuhoos unustavat, kui väga ta kassitoas tegutsevaid hiiglasi pelgab. Loores ei ole aga pisinatukestki kurjust ja käpa või hammastega ei teeks ta ealeski kellelegi haiget. Vaid vaikne sisin on ainus, millega see pisike preili end suure ja hirmsa maailma vastu oskab kaitsta. Kui vaid leiduks see inimene, kes paneks Loore uskuma sellesse, et iga tema poole sirutuv käsi pakub pai või veidi kosutust, siis oleks vaid aja küsimus, enne kui nurgas kössitavast karvarullist saaks armastav ja truu sõber.

Vaatamata oma minevikule tänavatel oskab Loore suurepäraselt kasutada liivakasti ning tema karv on alati esinduslikus korras. Samuti on ta steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ning saanud kõik vajalikud parasiiditõrjed ja on seega valmis kasvõi kohe koju minema. Loorega tuleb kaasa ka Royali kinkepakk.

Kui tunned, et just Sina suudad oma kannatlikkuse ja soojusega selle kassitüdruku panna inimesi usaldama, siis täida palun kassisoovija küsimustik ja kutsume Sind peagi külla.