Lumepall

Lumepall
Nimi:Lumepall
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LUMEPALL LEIDIS ENDA SOOJA JA ARMASTAVA PESA! :)

SUURIM MIILUSTAJA  LUMEPALL

Lumepallil tuvastati mükoplasma ja hetkel kestab ravi kuni 16. märtsini. Kui meil ei õnnestu seda välja ravida, peab Lumepall jääma ainukeseks loomaks peres.

Lumepall kodusetele Kitten, jõudis meieni Viljandi varjupaigast. Tema algne leiukoht jääb Morna valda. Pesaleidjasse kolis see imearmas karvakera 07.01.2021.  

Lumepall on sündinud kuskil 2020 aasta septembris. Tal on valge, siidine kasukas ning pealael hall laiguke. Ise naerame, et ta onnagu Eesti talv, ikka natuke pori peab ka valgel lumel sees olema. Kassipreili on tõeline hurmur. Kui väga meeldivad talle paid. Alati koju tulles, tuleb ta vastu, et tervitada oma pereliikmeid. Isegi püsti seistes saab teda juba süles hoida, siis hakkab ta oma nägu vastu sinu nägu "musitama". Öösel on Kitten kindlasti voodis, kas pea juures või rinna peal, et ei kaotaks ühtegi võimalust oma perega koos olla.

Päeval meeldib talle mööda tuba ringi möllata ja kui kellelegi enda uusi trikke näidata ei ole, läheb ta hea meelega kiiktooli magama, kus avaneb suurepärane vaade uksele, sest kohe tuleb ju minna uuesti miilusatama, kui keegi sisse astub.

Kuid Lumepall ei ole olnud kogu aeg selline armastaja. Ta pääses eutanaasia listist ja Pesaleidjas lõi tal Parvo välja, mis tavaliselt lõppeb kassidele surmavalt, aga õnneks saime kiirelt jaole ja tänaseks päevaks on Lumepall terveks saanud.

Lumepallil on head kombed. Väga hästi teab ta vetsu asukohta, lilled jätab rahule, laual ei käi ja toitu ei luni. Hetkel ei ole tal veel kiipi, aga aeg on juba kirjas ja varsti saab ka see tehtud. Siis on kassike valmis oma päris koju minema ja oma uut pere armastama.

Lumepall on hoiukodus Tallinna kesklinnas, kus parkimine on tasuta maja ees.

Kui Sulle tundub, et Lumepall võiks kuuluda Sinu perre, siis palun loe läbi meie leping, täida ära loomasoovija küsimustik vajutades nupule "Soovin seda loomakest" ja Lumepalli hoiukodu võtab esimesel võimalusel ühendust!