Maasikas

Maasikas
Nimi:Maasikas
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAIKIISU MAASIKAS OTSIB OMA ÕIGET PERE!

Maasikas saabus pesaleidjasse 30.05.23 Lääne-Harju vallast PTA väljakutsega tiinena. Maasikas on noor 2-aastane kassipreili kes on oma titad juba suureks kasvatud ja koju saatnud. Maasikas ehk hüüdnimega Massu on väga paimaias ja armastab väga hõõrutamisi. Tal on imevahva mustriga kolmevärviline kasukas ja sillerdavad rohekas-pruunikad silmad mis lausa kutsuvad ennast imetlema.

Küll aga vajab Maasikas uude kohta kolides pisut aega keskkonna ja perega kohanemiseks, nagu iga teine loomgi. Maasikas eelistab pigem rahulikku keskkonda ja võimalusel lastevaba.

Maasikas on suur kaisukiisu, kuid eelistab pigem ise sobival aja neid lunima tulla ja siis kõva häälega nurru lüüa. Lisaks peab uues kodus olema Maasika ehk Massu jaoks sobiv kohake aknalaual, kus saaks piiramatul kogusel linde uudistada. Massu elas hoiukodus koos koeraga ning ka selle vastu ei tundu tal miskit olevat. Hommikuti on kohustuslik ennast koera pihta hõõrutada ja õhtuti uinutakse kõrvuti voodiski.

Lisaks sellele, et Maasikas on üks rahulik kiisumiisu on peidus temas ka mänguline pool. Suleritva püüdes võib näha meetriseid hüppeid ja vahel mööda põrandat joostes kippus ta unustama, et titadele ei tohi peale astuda. Seega on temas peidus see üks tõeline linnukütt, võinoo kärbsekütt.

Maasikas on steriliseeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje ning enne kojuminekut ootab teda ka vaktsineerimine.

MASSU OOTAB VÄGA OMA PESA!