Macho

Macho
Nimi:Macho
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NIMI VÕIB MUL KÜLL MACHO OLLA, AGA TEGELIKULT OLEN TÄITSA TORE POISS!

 
Tere! Minule pandi nimeks Macho, sest septembris kassituppa jõudes pidin tahest tahtmata niimoodi käituma, hirm oli lihtsalt nii suur. Ega mul seal Paldiskis tõesti nii hea elu polnud, kõige eest pidin ettevaatlik olema. Kuid nüüd kassitoas tunne nagu maailm on rohkem avanenud. Natuke on hakanud lausa pai meeldima, kuid eks ta natuke ehmatab ikka mind aga siis ma lihtsalt jooksen ära. Mis mulle muidugi üle kõige meeldib on konserv. Sellega lasen isegi paar paikest pepu peale teha, vot nii palju see meeldibki. Tegelt valetasin, kõige-kõige rohkem meeldib mulle ikka mängimine, vahepeal isegi tunne nagu oleksin kassipoeg jälle. Muidugi võiks alguses mind meelitada sellega. Nagu see ütluski käib, alguses ei saa vedama ja siis ei saa pidama. 
 
Aga natuke minust endast siis ka. Ega ma tegelikult ise väga ei teagi, aga mulle on öeldud, et olen sündinud 2019. aasta lõpu poole. Paldiskist mind püüdi ka kinni ja siis toodi ka Tallinnasse. Ise muidugi olen täiesti valmis kass. Ilus viisakas must, suured kollased silmad peas ja viisakas valge laiguke kus tegelikult võiks isegi lips olla. Eks see laik olegi vast selle eest. Muidugi viisakale kassile kombeks olen ilusti vaktsineeritud, saanud parasiitide võitlemiseks abitõrjeid ja olen ka ära kastreeritud. Kohe kindlasti oman ka passi nagu üks kassist kodanik peaks
 
Tule kindlasti külla mulle ja ära ehmu, kui ma ise natuke ehmunud olen. Kõik uus natuke ehmatav minu jaoks ja vajan ka harjumiseks aega. Kuid unistus kodust on küll olemas, ma juba tahaks nii väga teada, mis tunne on diivanil mõnuleda.
 
Kui sa tunned, et tahaksid mulle head ja paremat pakkuda ja ohtralt armastust, siis vajuta nupukest "soovin seda loomakest" ja ma muu jätan kassitoaliste hooleks, et sa ikka leiaksid mind üles ja saaksime kohtuda.