Magister

Magister
Nimi:Magister
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

METSIKUST KASSIST PAIKIISUKS MUUTUNUD MAGISTER!

 

Magister on armas isane kass, kellel vanust umbes 2 aastat. Pesaleidjasse jõudis ta 13.05.2021, tulles Viljandi varjupaigast. Magister on armas must-valge, poolpika kasukaga kassipoiss, kellel on vahva roosa nina ja rohelised silmad. 

 

Magister jõudis meiega aasta aega olla nii, et ta ei tahtnud ühtegi kahejalgset endale ligi. Väga südikas, tark kass. Küll aga on ta viimaste kuudega oma kestast välja tulnud ning nüüd, 2022. septembris, nurub ta juba pai ja hõõrub end vastu inimeste jalgu! Lihtsalt hämmastav areng! Ja mis veel oma kodus, rahulikus keskkonnas saab.. ei jõua ära oodata! 

 

Hetkel on Magister Pesaleidja kassitoas, kus ta rahulikult mõnusalt tukkudes ja konservi nautides oma kojuminekut ootab. Vahepeal muidugi on suur mänguhoog ka sees, lustida talle meeldib!

 

Ta on vaktsineeritud, kiibitud, kasteeritud ning on saanud ka parasiitide vastaseid tõrjeid. Seega on nüüd vaid tarvis see perekond leida, kes Magistrile aega ja armastust pakuks!

 

Kui Magister teile hinge puges, siis vajutage allpool "Soovin seda loomakest", tutvuge meie loomavõtja tingimustega ning täitke ankeet Magistri nimele. Tema hooldaja võtab teiega peatselt ühendust ja siis saate juba Magistriga tutvuma tulla!