Magister

Magister
Nimi:Magister
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UHKE JA ARMAS VÄIKE HARITLANE MAGISTER!

 

Magister on armas isane kass, kellel vanust umbes 1,5 aastat. Pesaleidjasse jõudis ta 13.05.2021, tulles Viljandi varjupaigast. Magister on armas must-valge, poolpika kasukaga kassipoiss, kellel on vahva roosa nina ja rohelised silmad. 

 

Iseloomult on Magister malbe ja rahulik. Ta uudistab külalisi ja ootab päris enda inimesi. Koduses keskkonnas saaks ta rohkem oma kestast välja tulla, sest hetkel on ta veel päris tagasihoidlik. Ta tahaks hoole ja armastuse saatel saada inimestega paremini tuttavaks ja seejärel kasvab kindlasti ka tema julgus ja usaldus. 

 

Hetkel on Magister Pesaleidja kassitoas, kus ta rahulikult mõnusalt tukkudes ja konservi nautides oma kojuminekut ootab. Ta on vaktsineeritud, kiibitud, kasteeritud ning on saanud ka parasiitide vastaseid tõrjeid. Seega on nüüd vaid tarvis see perekond leida, kes Magistrile aega ja armastust pakuks!

 

Kui Magister teile hinge puges, siis vajutage allpool "Soovin seda loomakest", tutvuge meie loomavõtja tingimustega ning täitke ankeet Magistri nimele. Tema hooldaja võtab teiega peatselt ühendust ja siis saate juba Magistriga tutvuma tulla!