Malibu

Malibu
Nimi:Malibu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

MALIBU

Malibu on 2019. aastal sündinud noor isane kassike, kellel on lühike mustvalge kasukas. Pesaleidja varjupaika kolis Malibu 01.07.21 MTÜ Paikass kaudu ja ta tõesti on üks imeline paikass! Kuigi Malibu on meie hoole all olnud veel väga lühikest aega ning ilmselt ei ole kassipoiss oma varasemas elus eriti inimestega kokku puutunud, siis otsib Malibu turvatunnet ja omaltpoolt soovime anda endast kõik, et leida talle armastusväärne kodu.

Kassitoas leiab armsa Malibu tavaliselt pesast tudumas kas üksinda või neljajalgse sõbraga. Veidi väriseva kehaga võtab Malibu õrnad paid vastu ning mida rohkem neid talle anda, seda kindlamalt Malibu ennast tunneb. Kui Malibu usub, et parasjagu on turvaline hetk pesast välja ronida, siis ta uudistab natukene toas ja ajab mõnda mänguhiirt või pallikest taga.

Malibu on vaktsineeritud, kastreeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, kiibistatud ja on ka uhke kasside passi omanik.

Kui sooviksid anda Malibule armastava ja hooliva kodu, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik, klikkides nupul "Soovin seda loomakest".

Kui sooviksid proovida, kas Sul õnnestub mõnda Malibu mänguhoogu pealt näha, siis seda saad teha läbi meie veebikaamera http://animalslife.net/pesaleidja-3/ või tulles Malibule kassituppa külla.