Marcel

Marcel
Nimi:Marcel
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NOORUKE MARCEL TAHAB ÕPPIDA PAIKIISUKS

Armas karvapall Marcel kolis Pesaleidja varjupaika Lohusalu külast 10. aprillil 2023.

Marcel on 1-aastane kleenuke kiisulaps. See pisike poiss veel kardab ja peidab ennast pigem pesades ja toanurgas, aga kui hakata teda lähedamalt vaatama, siis on ta ikka üks omamoodi toreda näoga laps. Marcelil on uhke oranz-valge kasukas, silmatorkav pikk ja peenike nägu koos pikkade kõrvadega ning imearmas roosa ninanöps. Tahaks sellele ninale kohe palju musisid teha. Aga Marcel on üks õnnetuke, kes veel inimest ei usalda. Sellepärast ongi tal vaja ühte korraliku head pere, kes oleks valmis Marcelile andma niipalju aega ja rahu kui ta vajab. Ja tegemist on veel väga noore kiisuga, seetõttu olemegi kindlad, et ka Marcel suudab ühel hetkel enda hirmsa mineviku unustada ja hakata rahuliku paikiisu elu elama.

Marcel on vaktsineeritud, kastreeritud, kiibistatud ja saanud ussirohud. Niiet nüüdsest ei pea Marcel olema enam vaene tänavakiisu, vaid saab hakata ametlikult Sinu parimaks sõbraks.

Kui soovid anda Marcelile võimaluse ja pakkuda talle sooja ja armastavat kodu, siis kliki "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule ja me võtame sinuga peagi ühendust!