Mari-Ann

Mari-Ann
Nimi:Mari-Ann
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MARI-ANN OTSIB IDEAALSET SÕPRA.

Oma elu esimest päriskodu on otsimas kauni punase kasukaga Mari-Ann. Mari-Ann on kõigest paar aastat noor, kuid oma elu esimese paari aastaga on pidanud läbima tõelise kadalipu. Mari-Ann sündis Viimsis ühe koloonia kassipojana. 
Peale paari aastat rahulikku tänavakassi elu hakkas järsult koloonia jääma järsult inimestele. Ühe hetkel jõudis kätte ka see päev, kui jõudis Pesaleidjale teade, et Viimsis on koloonia, mis tuleks kiiremas korras tänavalt ära saada, sest vastasel juhul muidu leitakse kassidele üldse mittegi humaane lõpp. Nii koliski kassituppa osa sellest kolooniast, nende seas ka Mari-Ann. 

Kauni punase kasuka sees peidab ennast üks õige tasapisi inimesega harjuv kassike. Kassituppa saabudes kartis Mari-Ann inimest kui tuld, ei iga puudutuse peale tuli sisin või käpaga löök. Tänaseks päevaks on see kõik peaaegu minevik- kui Mari-Anniga rahulikul toonil rääkida, lasta sõrmi nuusutada  ning siis õrnal õige tasakesi paitada, siis seda kõike laseb ta ilusti teha. Seega Mari-Ann on tõsiselt üks väga koostööks valmis kass, kes vajab lihtsalt ühte väga enesekindlat, kuid samas äärmiselt rahulikku inimest ning päris isiklikku kodu. 


Tihti ahhetatakse Mari-Anni pilti nähes, et oi kui ilus kass, punane ja veel ka emane, et see on ju lausa tõeline kullafond. Seda enam, et punane kass pidavat ju olema rahakass. Ometi ei ole mitte ükski inimene sellest ahhetusest kaugemale jõudnud. Sellel on ka oma põhjus, nimelt eeltoodud jutu lõpetuseks mainitakse ära veel, et kui kahju, et mul on juba üks kass olemas. Positiivse poole pealt on aga ka sellele tegelikult täiesti lahendus. Nimelt endise kolooniakassina on elanud Mari-Ann terve elu teiste kassidega koos ning hea meelega elaks ka oma tulevases kodus koos teise kassiga. Teise kassi olemasolu on Mari-Anni puhul täiesti sobiv ning võite kindlad olla, et ka juba ees olev kass on kindlasti peale harjumisperioodi õnnelik uue kaaslase üle. 

Seega kui soovid muuta ühe endise tänavakassi elu kategooriliselt, siis vajuta siin lehel "soovin seda kassikest", täida ära meie loomasoovija küsimustik ning võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust.


PS! Mari-Anniga tuleb kaasa ka kingitus ProPlanilt.