Marju

Marju
Nimi:Marju
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Rapla maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PELGLIK MARJU OOTAB KASSITOAS OMA INIMEST!


Marju ei ole kuri kiisu, kuid ta väga pelgab inimest. Seetõttu konutas Marju varem kassitoas 24/7 kõrge lae all ventilatsioonitorude otsas. Nüüdseks on Marju poiste tuppa kolinud, kus laealuseid torusid ei ole, kuid inimese eest jookseb ta ikka kõige kõrgemate riiulite peale. Samas, kui talle ettevaatlikult läheneda, pakkuda konservi ja suletutikesega paitada, siis saab temaga juba täitsa toredasti vestelda. Nii et ka Marjul on lootust! 

 

Marju suletutipaid: https://streamable.com/tghp34

Marju sööb konservi: https://streamable.com/zq1h5u

 

Marju vajaks tõesti väga üht sooja kodukohta, kus ta saaks inimesega omas tempos harjuda. Igaüks meist väärib ju võimalust - te vaid vaadake Marju silmi - ta ei ole halb kiisu, ka tema sooviks väga, et tal oleks keegi, keda usaldada.

Marju on 2017. aasta augustis sündinud noor ja tubli kassiema, kes leiti juulis 2020 Kehtnast koos ühe oma pojaga. Kuu aega hiljem tõi ta hoiukodus
ilmale veel lausa 6 kassipoega, kes peaaegu kõik on oma kodudesse läinud. Pesaleidja kassituppa kolis Marju 9. märtsil 2021.

Marju on vaktsineeritud, steriliseeritud, kiibistatud ning saanud ka parasiitide vastase tõrje.

Kui leiad, et Sul on kodus üks nurgake, kus Marju võiks tasakesi inimest tundma õppida ning sooviksid talle armastavat kodu pakkuda, siis klõpsa nupul "Soovin seda loomakest", tutvu looma võtmise tingimustega ja täida loomasoovija küsimustik. Pesaleidja vabatahtlikud võtavad sinuga ühendust ja kutsuvad esimesel võimalusel Marjule külla!