Marju

Marju
Nimi:Marju
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Rapla maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MARJUKE OOTAB KASSITOAS OMA INIMEST!

 

Marju on 2017. aasta augustis sündinud noor ja tubli kassiema, kes leiti juulis 2020 Kehtnast koos ühe oma pojaga. Kuu aega hiljem tõi ta hoiukodus ilmale veel lausa 6 kassipoega ja pärast laste üles kasvatamist kolis Marjuke Pesaleidja kassituppa 9. märtsil 2021. Nüüd ootab ka tema väga-väga, millal ometi saaks päris kodusoojust tunda...


Pesaleidjasse saabumisest alates on Marjuga juba suured muutused toimunud. Kuigi kassituppa sisenedes tuleb turvalisse pesakasti sügavusse peitunud süsimusta kiisukest tavaliselt ikka natuke aega otsida, siiski kui ta leida, ei torma Marju enam paaniliselt minema. Veel aasta aega tagasi oli tegu lausa poolmetsiku olevusega, kes kartlikult susises ja igal võimalusel lae alla pages. Nüüd aga saab sellele kiisukesele rahulikult lausa palja käega pai teha, ilma et Marju teist nägugi teeks. Praegu on näha, et Marju on lihtsalt leplik, kuid soojas kodukeskkonnas õpiks ta kindlasti paikäsi ja inimese lähedust lausa armastama!

 

Marju suletutipaid: https://streamable.com/tghp34

Marju sööb konservi: https://streamable.com/zq1h5u

Marju on vaktsineeritud, steriliseeritud, kiibistatud ning saanud ka parasiitide vastase tõrje.

Kui leiad, et Sul on kodus üks nurgake, kus Marju võiks tasakesi inimest lähemalt tundma õppida ning sooviksid talle armastavat kodu pakkuda, siis klõpsa nupul "Soovin seda loomakest", tutvu looma võtmise tingimustega ja täida loomasoovija küsimustik. Pesaleidja vabatahtlikud võtavad sinuga ühendust ja kutsuvad esimesel võimalusel Marjule külla!